Adana’da 17 Yaşındaki Çocuk Tecavüze Uğradı

Adana’da bir travestinin iş adamına pazarlayıp tecavüz ettirdiği ileri sürülen 17 yaşındaki kız çocuğu hamile kaldı.

Olaydan sonra gözaltına alınan travesti serbest kaldı. Edinilen bilgiye göre, olay Yüreğir ilçesine bağlı Serinevler Mahallesi’nde 14 Ağustos 2014’te meydana geldi. İddiaya göre, Nazlıcan Y. (17) adlı kız çocuğunun annesi ve babası 8 yıl önce ayrıldı. Kız çocuğu bunun üzerine Ankara’da yurtta kalmaya başladı.

Mahkeme 1 yıl önce velayeti babaya verdi. Bu nedenle kız çocuğu Ankara’dan hafta sonları Adana’ya babasının yanına gelmeye başladı. Kız çocuğu babasının işi olduğu için Adana’da babasının arkadaşı olan bir ailenin yanında kaldı. Bu arada kız çocuğu Sait S. (31) isimli bir travesti ile tanıştı. Nazlıcan Y. travestinin fuhuş yaptığını öğrendi.

“BABAN BAKMIYOR SANA PARA KAZANDIRIRIM”

Sait S. ile kız çocuğunun arkadaşlığı iyice ilerledi telefonda ve internet üzerinde de görüşmeye başladılar. Nazlıcan Y. babasını görmeye Adana’ya geldiğinde yine Sait S. ile buluştu. Bu buluşmada Sait S. kız çocuğuna, “Baban sana bakmıyor seni arkadaşının evine gönderip seninle ilgilenmiyor. Bak ben sana bir iş ayarlarım çok para kazanırsın kendine bakarsın” dedi. Nazlıcan Y. ne iş olduğun sorunca Sait S. “Erkeklerle birlikte olacaksın” cevabını verdi. Ancak Nazlıcan Y. bunu kabul etmedi.

KAPIYI ÜZERİNE KİLİTLEYİP MÜŞTERİ ÇAĞIRDI

Bunun üzerine Sait S. Nazlıcan Y.’nin üzerine odanın kapısını kilitleyip bir kişiyi telefonla arayarak “Elimde bir kız var birlikte olmak ister misin” diyerek çağırdı. Bir süre sonra iş adamı eve geldi. Sait S. iş adamını odaya aldı. Nazlıcan Y. iş adamı ile birlikte olmak istemedi. Bağırmak istedi ancak iş adamı ağzını kapatarak, “Sen bağır bana bir şey olmaz sen rezil olursun” dedi. İş adamı daha sonra Nazlıcan Y.’ye tecavüz etti, ardından dışarı çıkıp Sait S.’ye para verdikten sonra ayrıldı.

20 HAFTALIK HAMİLE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Sait S. kapıyı açınca Nazlıcan Y. evden çıkıp Ankara’daki yurda gitti. Kız çocuğu korkusundan kimseye bir şey söyleyemedi. Ancak bir süre sonra karın ağrısı şikayetiyle yurtta doktora gittiğinde 20 haftalık hamile olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine Nazlıcan Y., Adana’da tanıştığı bir travestinin kendisine zorla bir iş adamına tecavüz ettirdiğini söyledi. Bunun üzerine Adana polisi Sait S.’yi gözaltına aldı. Suçlamaları kabul etmeyen zanlı sorgusunun ardından sevk edildiği adliyede serbest bırakıldı.