Bir müzikal aktör Jorge Vazquez

Geliyordu. Jorge Vazquez Javier (44) uzun sahnede şarkı rüyasını ciddi olduğunu uyarıda olmuştu. O Sesi Laboratuvarı, üst profesyonelleri alınan şarkı dersleri bir akademi kurdu kanıtladı. Sonra müzikal monolog ‘Miguel de Molina, çıplak’, (zekice Melek Ruiz tarafından canlandırılan) şarkıcı beyit üzerinde bir biyografik parça hangi gösterilen tiyatro dolduruyor üretmeye karar verdi. Şimdi, o ‘diye ciddi’ bir müzikal olan nihayet sahnede gider şarkılar arasında hayatını olacak.

galası bu Miguel de Molina çıplak ‘prömiyeri Malaga, Cervantes Tiyatrosu Eylül ayında gerçekleşecek. Ve tecrübeli tiyatro profesyonelleri korkutup Tiyatrosu Compac Gran Via, Madrid, Aralık 17 2015 iki önemli kitlelere çarptı. Fakat Juan Carlos Rubio, işin müdürü ve yazarı, “Jorge Javier mükemmel bir iletişimci ve ben sahneden kamuoyu ile bağlantı devam edecektir eminim inanıyor. Ayrıca, ben onun için vardır tutku ve saygı tanık tiyatro “.

Onun ilk için, ‘Save Me’ ve sunum iyi kendini kuşattı. Yanı sıra Juan Carlos Rubio, Lope de Vega tiyatro ödülü olarak, Julio Awad, ‘Jesus Christ Superstar’ ya da ‘Priscilla gibi büyük müzikaller direktörü müzikal yönü. Çöl ‘Queen. Aslında, bu Jorge Javier müzikal travesti kadrosunda bulunan meslek arasında bir söylenti vardı, ama sonuçta (‘Aida’ Mauricio Colmenero) Mariano Peña yaptım.

‘Hayat ciddi olduğunu’ Jorge Vazquez Javier üç yıl önce bir best seller oldu biyografik roman oldu. Bu gösteri, bu romanı ve eklenecek iddia etti hayat iletişimci, önemli şarkılarını uygun olarak “Ben her zaman bir izleyici olarak tiyatro sevdim ve bunu yapmak için cesaretini toplayıp olmasaydı. Ama zaman geldi.” Kuşkusuz, bu farkedilmeden gitmek olmaz bir tiyatro ilk olduğunu.