Bir polis seks için para ödemişti travesti çaldı

Bir 27 yıl seks vardı kişiye bir silah çekti ve ona para yeniden zorunda. San Miguel mevkiinde meydana geldi.

San Miguel kentinde tutuklandı 27 yıl boyunca etkilidir. Iddia edilen kurban göre, bir adam, bir silah çekti onu işaret ve para kurtarmak için mücadele etti. Polis travesti ile cinsel karşılaşma tuttuktan sonra, San Miguel kasabasında “hizmet” koleksiyonu almaya çalışıyor, onun cüzdanını çaldı, bir jandarma 27 Pazartesi tutuklandı. Olay polis 911’i aramak geldi Rosetti ve Salerno, çevresinde meydana geldi.

Orada, onlar cinsel hizmetler için ödedikten sonra cüzdanını çalarak, kaçmaya çalışmıştı Volkswagen Gol, içinde bir konuya onları işaret, bir travesti 28, ile bir araya geldi.

Mağdur tarafından belirtildiği gibi, 200 $, jandarma toplamını ödedikten sonra, bir silah çekti işaret ve onun cüzdanını almak ve para kurtarmak için mücadele etti. O anda travesti, sen kaçmak ve polis demiyorlar, böylece araba anahtarları başardı.

Adam Güvenlik Filosu Campos de Mayo çalışıyordu, tutuklandı ve ona şarj cihazı ve aynı kalibrede 3 mühimmat ile, hiçbir belge yoktu bir 9mm tabanca kaçırıldı.

Bu arada, jandarma durumda “kanunsuz Soruşturma ve bir savaş silahı yasadışı sahip” kapsamında adalete kullanılabilir hale geldi.

U.F.I. İçeren Dr Gustavo Carracedo Malvinas Argentinas No. 20, Yargı Bölümü San Martín ait.