Bir travesti hizmetinin karşılığını ödemesi için komşusunu bıçakladı

Geçen haftaya kadar açığa olmasa da olayın, polis söyledi, Şubat ayı başlarında meydana geldi. Aslında, Üçüncü Bölge’nin bir polis raporuna göre, kimliği tevkif ediliyor Club de Campo Tipal, içinde bulunduğu 28 genç bir adam, oynadığı olduğunu.

Polis raporuna göre, bu genç Tres Cerritos ikinci turda, son Sport Plaza yakınlarındaki 6 Şubat sabahı bir polis arabasını ele. Bu mobil bir komşu, bir konu yardım için kapıyı çalmak bildirdi Sokak Los Olmos, ilk blok adresleme zaman oldu.

Bu adrese gelmeden önce, polis yakın meydanda yardım isteyen elleri ile bu genç adam, uyardı. O yaklaşırken, kurban o olduğunu kiminle, bir “travesti” tarafından saldırıya söyledi.

Aynı zamanda bir saldırgan, onu bıçakladı ve o çevrede hala çünkü onu gözaltına sordu belirtti. Hemen polis bir kadın olarak kendini tanımlanan ve kadın polis memurları tarafından tutuklanan talep bu kişi, karşılamak için gitti.

Polis eylemleri amirane bozabilir sordu El Tipal ikamet ve “üst” beri bu ortasında, genç adam, polis arabaları, olay yerinde gelmeye başladı görünce, saldırdı.

Bununla birlikte, polis rağmen bıçakladı olması, onlara saldırdı, genç adam durumunda şikayette reddetti üçüncü istasyona, hem konu taşındı. Polis, bu arada, olay yerine gelen saldırı kurbanı için kullanılan olurdu bir bıçak kolu kaçırıldı.

Aşan ne hiçbir detayları rağmen, saldırı, cinsel hizmet ödenmesine ilişkin görünüşte bir anlaşmazlık üzerine bir anlaşmazlık sonucu önceden kabul ettiği öğrenildi.