Bir travestiyle cinsel ilişkiye giren polise tutuklama

27 ve Güvenlik Filosu Campo de Mayo servis olduğunu. Bir travesti ile ilişkileri sürdürmek sonra, o bir silahla onu tehdit ve onun cüzdanını aldı. Onlar mücadele ve polis geldi.

Polis travesti ile cinsel karşılaşma muhafaza sonra, San Miguel kasabasında “hizmet” koleksiyonu almaya çalışıyor, onun cüzdanını çaldı, 27 yıllık bir jandarmayı tutuklandı.

Olay polis Orada 911 çağrı geldi Rosetti ve Salerno, çevresinde meydana gelen, onlar çalışmıştı Volkswagen Gol olan bir kişi, onları işaret, bir travesti 28 ile görüştü , kaçmak cinsel hizmetler için ödedikten sonra onun cüzdanını çalmak.

Kurbana göre 200 peso ödedikten sonra, polis, silah çekti onu işaret ve onun cüzdanını almak ve para kurtarmak için mücadele, dedi. O anda travesti size kaçmak ve polis demiyorlar, böylece araba anahtarları başardı.

Son olarak, bir jandarma gibi güvenlik Filosu Campo de Mayo görevini yürütülen adam, tutuklandı ve arabanın içinde hiçbir belge, şarj cihazı ve aynı kalibrede 3 mühimmat vardı 9mm tabanca onu kaçırıldı.

Bu arada, jandarma durumda “kanunsuz Soruşturma ve bir savaş silahı yasadışı sahip” kapsamında adalete kullanılabilir hale geldi. U.F.I. İçeren Dr Gustavo Carracedo Malvinas Argentinas No. 20, Yargı Bölümü San Martín ait.