Cadiz travestileri bize kendi görüşlerini anlatır

Belén Esteban the’ve gördükten hiç rağmen birçok aile olabilir o mor leopar baskı pijama görülen yerlerde zaten Ragap tartışılan cari katılımcıların Celebrity Big Brother ‘programının biridir Onunla ortak.

Ve sosyal ağlar bize cevap verdik: pijama çok onun kendi adını taşıyan albümünden tek vuruş pop ‘Flaş’ onun 2005 videoda kullanılan Yasak ikonik takım, hatırlıyorum. Yasak, bilmiyorum olanlar için, en ünlü travesti şarkıcı İspanya olduğunu. O birkaç albüm ve single yayınladı, aktris kült filmler ve Transformismo Torremolinos’un Uluslararası Günü yararlanıcı biri geçen yaz düzenlenen oldu. Genellikle bu Santiago de Chile veya aracılığıyla Las Vegas Paris’ten, underground müzik sahnesinde büyük bir taraftar bulunan ülkeler, Latin Amerika, Amerika Birleşik Devletleri ve İtalya’da konserler yol açan katı uluslararası kariyere sahip Algeciras.

Ragap Düşüncelerinizi bilmek Yasak temasa geçti. “Ben sosyal ağlar aracılığıyla öğrendim. Yeni albüm pek röportaj veren şey için vakit yok çünkü ‘Ünlü Big Brother’ bkz. Ama onun bir sonraki albümü takipçileri çeşitli finansal katkılar düzenlenen hangi bir crowdfunding kampanyasına ‘ışık 100.000 yıllık sayesinde finanse başardı ben sorunsuz chorras bakmak, “kurulan söyler sanatçı, gibi sorulara cevap için.

Kendi stil San Blas kopyalamak olsun ya da olmasın, Yasak Sahne adı Amapola Lopez bu yüzden olduğunu sanmıyorum. “Ben gerçekten Belén Esteban benim kariyer takip ve ben onun için bir kriter haline öğrendim, her şey tesadüfi olmuştur,” diyor. Önde iken “Bethlehem orada, o pijama ve ben biraz ortak var ve o doku evde olmak istiyorsa olduğunu ve bu desen, arka planda bir sofistike bir kadın bile bir mahalle kızı demektir . leopar, genç yaşlı, kırmızı ve neoliberal chonis, gecikme, fahişeler, bayanlar için tek ortak desen. leopar evrensel kumaş, ideolojiler, ırklar ve dinler birleştiren tek şey. Yücelten ya da tutum olarak alenen aşağılayan ve niyeti ile güzelleştirir / veya emputece “nitelendirir.” Ve mor eğer yoksa bir fantezi leopar, ötesinde bir adım. Mor leopar giymek olanlar, bilmeden, insanları gelişmiştir. Estetik, demek. ”

En güzel travesti İspanya ve evrenin biri olarak kabul edilir yeni albümü, Yasak, itibaren, o ben yarım diski sorar ve her şey adanmış olacaktır adamak nereye özel bir röportaj verecektir yakında kayıt ve kulüpler “öngörmektedir benim özel ve kişisel yaşam. ” Ragap biz bu müzikal çalışmalarını sunmak üzere başlatmak için sabırsızlanıyoruz ve kariyerinin üçüncü albümü olacak.