Çok uzun süre ahlaksızlık korkusuyla yaşayan bir toplum: Enrique Serna

Ben Titanic müzisyenler sinir İsa’nın Double Life oluşumu hakkında söyledi yoktu
anlatıcı CMA oditoryum, onun son edebi metin sundu
“Ben bugün insanların akıntıya karşı gitmek, ve bu nedenle bu dürüst politikacı ve Leslie onlar dünyanın anomaliler, çeşitli nedenlerle vardır ihtiyacım var”.
Ben Titanic müzisyenler için sinir yoktu zaman uzun zaman önce hala gemi oynarken, bir zaman geldi gelen “sosyal ayrışma göz önüne alındığında, güvensizlik ve cezai kaos psikoz, Cuernavaca yaşamış o battı. Bir toplum çok uzun süre korku içinde yaşıyor zaman, bu kitabında İsa’nın Çift Life sunumu sırasında bir debasing etkisi, “yazar Enrique Serna, olabilir gibi geliyor bana çünkü ben bu durumu yansıtan bir roman yazmak istedim .
Çift Vide İsa
Perşembe 19 Şubat, Sanat öğleden sonra Morelos Merkezi oditoryum dolu bir dinleyici kitlesi önünde, Serna pratik toprakları olan Reynosa ve Nuevo Laredo, Tamaulipas gibi yerlerde, “gelen organize suç yönetti hayal söyledi Yaklaşık on yıl önce, yaşam kalitesini azalmıştır değil sadece, ama o zulüm orada yaşayan insanlar üzerinde ciddi psikolojik ve sosyal sonuçları “olmuştur, dedi.
Biz, dedi, bu ucuna, henüz gelmiş değil “ama biz yakın oldum ve gerçekten Morelos devlet, anketler, ülkedeki en tehlikeli biri olarak görünür. Biz, örneğin, bir ölümcül silahla saldırı üstünde nerede ben son zamanlarda sadece “Ben de, vb lider düşünüyorum, kaçırma gördüm.
Romanı gebelik ve ne yazmaya yöneltti ne kadar açıklanması, bana yapılan olayların bir dizi bana şimdi ateş alıyorsanız, size en düşünmek gibi, hissediyorum “hatırlattı arma “.
Bir Ben de Cuernavaca burada yaşayan bir kızı var, beni derinden beni şok Javier Sicilia oğlu cinayet, o devam etti, “idi, ben hayran, Javier biliyorum ve ben bu tam bir genç oldu korkunç bulundu Rus ruleti gibi çünkü uyuşturucu kartellerinin habersiz, her an bize herhangi dokunabilir ki, “dedi.
Kan o gece koşuyordu çünkü başka travmatik bir olay, bir Güney Pasifik Cartel, kendisini çağıran insanlar dışarı çıkmak gerektiğini Cuernavaca tüm nüfusu uyardı 2010, oldu bir online kampanya oldu “dedi “.
O ressam Rafael Cauduro ile görüşerek zaman o, dedi
O gece dışarı çıkmak için cesaret, hepsi ıssız sokaklarda buldum ve Plaza de Armas, bir hayalet kasaba gibi olduğunu söyledim.
Bu sessizlik onlar gönderdi olduğunu kabul anlamına geliyordu çünkü bu tehdit, nüfus garanti ve güvenlik sunacak herhangi bir makam ya da belediye hükümeti veya devleti, yoksa varken “Benim için ciddi görünüyordu, onlar kontrol vardı Kasaba ve açıkçası herkese sinirlilik koymak için bir şey, “dedi yazar.

İKİ TÜRLERI ARASINDA * HALFWAY
Siyasi roman ve gerilim “ve reunido- kamu arsa çok konuşamıyor dedi neden bir çerçeve olan âyetlerini çünkü o,: O işini iki türler arasında yarım bir roman olduğunu hissettim sürprizler, dramatik darbeler, ben sizi şımartacak istemiyorum. ”
O başlıktan önce, o iki roman samimi yazılı söyledi, Meyve
Yeşil ve Kan da Morelos beri başkentte ne oldu olmasaydı, çift içinde iktidar mücadelesi hakkında oldu ve muhtemelen izledi vardı yamyam hassasiyet bir hikaye kitabı erguiday birkaç yıl.
İsa’nın Pastrana, onun roman kahramanı, “yasallık bir havari, işler, Meksika hukuk zaman gerçek bir kural değişecek inanıyor zaman hukuki simülasyon çalışır ve bir lekesiz bir adam olduğunu söyledi Bu canlı kenti kontrol narko mafya ile mücadele için öne sürülmüştür. ”
Ancak, o Pastrana özel bir günahkâr bir çelişki “dir, ve o, Serna ekledi ben, duran bir travesti, Leslie, bir kavurucu ilişki katılır ortaya olmaz arsa koşullar Cuauhnahuac Bulvarı “.
“Ben bugün akıntıya karşı gitmek, ve bu nedenle bu dürüst politikacı ve Leslie bunların dünyanın çeşitli nedenlerle anomaliler için, oldukları insanlara ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum, çünkü” O, bir yazar olarak, ben bu iki karakter getirmek istedim, vurguladı .

* SİYAH SÜRPRİZ BİR BAYAN
Maruz kalma sırasında, romancı, siyah mini etek bir bayan tarafından kucakladı şaşırdı ve sunum başından itibaren, seyirci onu yerden yükseldi.
Leslie, burada ne yapıyorsun?
Görüyorsunuz ‘Herkes kişi beni bilir ki, ben senin kitabını bıraktı. Ben bana yer vermek için size gelip, bana çok haksız olduğunu, neden sunum beni davet etmiyorsun? Ben utanç verir misiniz?
Elbette değil, benim kraliçe, lütfen otur.
Daha sonra Serna izleyiciler tarafından açıkça kutlandı İsa Pastrana, ses verdi romanın, birkaç sayfalık bir dramatik okuma yapılan yazar ve karakter, arasında toplantı kısa diyalog oldu. Leslie karakterize konuk yıldız Manuel Francisco Maciel Vielma oldu.
Daha önce, romancı, bir şey doğruysa, o da muhtemelen doğru şirket kendi içinde ve meydana gelen kötü alışkanlıklardan ve hastalıkların da yansımasını gösteren “siyasi sınıf, bugün söylemek başardı Siyasi sınıf veya toplum bu değişiklikleri gerçekleştirmek için mücadele etmek vardır. ”

* Siyasi gerilim KOYU RENKLER
Onların katılımı, yazar Guillermo León Gutiérrez Serna adlı romanı, “kurumsal güçler çatlaklar onların açığını gösterdiğini söyledi; ve hukuk devleti yasaları kaynaklanan stratejileri, hakim ve gerçek gücünü elinde kim organize suç, bir tokat ile ezilir. ”
Ben “Bir bölünmüş içinde konu ve diğer varlık yapmak, en ilkel içgüdülerini unleashes, güç şehvet Abdülmecid politik gerilim karanlık gölgeler,” roman olduğunu düşünüyorum.
“Serna, ustaca güç ve erotizm sadece kucaklamak değil bir araya geldiği İsa Pastrana bir adam çizer. Janus iki yüzü insan doğasının ölçüsü olan bir yüz ile tamamlanmıştır, “diye ekledi.
O, “Önce bir lider ya da ayrıcalıklı kaplar, daha önce hiç bir travesti dile vermişti.”, Eşcinsel tema Meksika edebiyatının katalog olduğunu vurguladı
O ne Leslie, arketip travesti ve mevduat yapar, ancak erkekler yüksek talep göstermek için çünkü Leslie karakteri, çift ahlaki bir varlık bir ataerkil toplumda talep cinsiyet rollerinin bir günahkâr, “olduğunu söyleyen cinsel kısıtlama bir hayat “arkasında arzularını ve erotizmi gizlemek.
O söz “roman günah sarma labirent geçer, hiçbir şey sağlam, politikalar kalır ve eylemler erotik kurumları, yasallığı, dostluk, aile ve cinsel özgürlük aşmak”.
O da, tüm dünya tarihinin akışı içinde yumaklar kameriye ve güç bilinen kaydetti, “ama (roman) Serna durumunda, hangi sayfaları atlamak gibi görünüyor bir gerçeklik sunuyor özgünlük olduğunu. Eğer bir haber, bir adli kayıt okuma ya da sadece bir sonraki masada bir konuşma dinlerken eğer biz bilmiyoruz zamanlar vardır. Hipergerçeklik’ten bu metni ele geçirdi “dedi.
O, payda siyaset ve erotizm yaygın “güç ve bu insan içgüdülerinin yol açar egemenlik şehvet, ama başka bir şey değildir.” Diye düşündüm
Başlangıçta ve sözlerinin sonunda, Leon Guillermo Gutierrez Enrique Serna dedi, “Şimdi yazarlar yazma Octavio onu bağlayan diğerleri arasında çok sayıda Meksikalı gerçekleri, endişeleri, keşfetmek ve açıklayacak eğilimi yok olma gibi görünüyor destan aittir Paz, José Revueltas, Carlos Fuentes ve Jorge Ibargüengoitia. Yazar dediği gibi yukarıdaki itibaren hayvanların başlıkları korkusu, vatan avcısı gerçekleştirmek, romanın derinlemesine analiz “in ilan edilen,” Şimdi uçuruma ve İsa’nın Çift Life Angels “diye, seyirci okumak çalışma sunulmuştur.