En İyi Seks Oyuncakları

Romantik çiftler için en iyi seks shop ürünleri

En azgın döneminiz dahi olsa,eğer romantik bir çiftseniz kesinlikle BDSM&Fetiş&Mazoşist fanteziler için uygun olan seks oyuncaklarını tercih etmeyin.Kelepçe,göz bandı,kırbaç,ağız ve yüz maskesi gibi BDSM ürünleri bir anlık heves için kullanılacak erotik oyuncaklar değildirler.Bu bir cinsel tercihtir ve sürekliliği olması gerekir.

Romantik sevgili ve eşler için en iyi seks oyuncakları;Kadının farklı penis tatmasını sağlayacak orta büyülükte dildolar,belden bağlamalı (strapon) realistik penisler ve vibratörlerdir.Diğer önerilerim ise;Afrodizyak masaj yağları ve uyarıcılar.

Hareketli çiftler için en ideal erotik shop ürünleri

Yerinde duramayan,hayatı dolu-dolu yaşayan enerjik bir çiftseniz,yeniliklere açık olmanız yüksek ihtimal! Anal seks bile sizin için sıradan bir ilişki haline geldiyse,kadının aynı anda hem vajinal hem de anal olarak uyarılacağı anal tıkaçları ilişki esnasında kullanmanızı tavsiye ederim.Penisle birleşme esnasında anal tıkaç kullanan bir travesti müthiş zevk alır ve daha şiddetli orgazm olur.Eğer daha uç bir şeyler arıyorsanız daha büyükleri denemenin zamanı gelmiş demektir.Dev dildo ve vibratörler (28 cm ve üzeri) yatak odanıza farklılık katacaktır.Sizlere son önerim ise,belden bağlamalı (strapon) realistik penislerdir.Rolleri değişmek sizi heyecanladırabilir!

Olgun çiftler için en iyi seks shop ürünleri

Daha rafine ve kaliteli ürünlerle yatak odanızı ateşleyecek bir yaştasınız…Eğer hiç denemediyseniz gerçekçi ten dokusundaki vibratör ve dildoları kesinlikle ilişkinize dahil etmenizi tavsiye ederim…Daha önce cinsel hayatınızı renklendirmek için seks shoplardan bu tür ürünler aldıysanız,size önereceğim en iyi ürünler BDSM oyuncakları,yenilebilen kayganlaştırıcılar ve anal tıkaçlardır.Yatak odanıza 3. Bir erkek veya kadın almak ve sevişmek istiyorsanız realistik şişme erkek manken ve şişme bebekleri tercih edebilirsiniz.

Genç çiftler için en iyi adult (yetişkin) oyuncakları

İlk önerim modern vibratörler! Son derece şık,tasarım harikası,ileri teknoloji ürünü, yeni nesil vibratörler hem kadına, hem de anal uyarımdan zevk alan erkeklere müthiş zevk veriyor!

Genç evli çiftler ,genç kızlar ve erkekler için anal seks çok caziptir.Anal seksten zevk almanın yollarını arayan bir çiftseniz,mutlaka anal kayganlaştırıcıları denemelisiniz.Aynı şekilde anal pluglarda hem kolay ters ilişki yaşamanızı sağlar,hem de acı duymazsınız.

Elbette genç çiftlerin heyecandan hemen boşalmaması için geciktirici krem ve spreyleri de unutmamak gerek.

İlk Kez Vibratör Kullanacaklara Tavsiye

Bu yazımızda,ilişki koçluğu yaptığım şişli travesti danışanlarımın yorumlarına ve bilimsel verilere dayanarak ilk kez vibratör ve dildo kullanan bir kadın neler yapmalı,nasıl bir deneyim yaşamalı sorularının yanıtlarını maddeler halinde vereceğim.

Adım- adım ele aldığım bu tavsiyeler vibratörden daha fazla zevk almanıza ve daha kolay orgazm olmanıza yardım edecektir diye düşünüyorum…

Doğru zamanı seçin

Kargo veya kurye ile size teslim edilen vibratörü hemen denemek için heyecanlanıyor olabilirsiniz.Ancak ilk hata bu aşamada yapılıyor… Sıkışık bir zamanda,psikolojik ve bedensel olarak yeterince hazır olunmayan bir anda vibratörle seks yapmak istediğiniz sonucu alamayıp hüsran yaşamanıza neden olabilir.

Bu nedenle vibratör kullanmak için İnsanların sizi rahatsız edemeyeceği bir zaman seçin.Mümkünse cep telefonunuzu kapatın.

Duygusal ve psikolojik anlamda hazır olduğunuzda kullanın

Seks oyuncakları da diğer kullandığımız tüm şeyler gibi eşyadır..Ne çok anlam yüklemeli ne de anlamsızlaştırmalıyız…Eğer çok anlam yükleyip abartılı beklenti içersine girersek düş kırıklığı yaşarız.Hiç anlam yüklemeyip sıradanlaştırırsak da zevk alamayız.

Dolayısı ile,duygusal ve düşünsel anlamda istekli olduğunuz, zihinsel / bedensel yorgunluk yaşamadığınız bir zamanı vibratörü denemek için seçmenizi tavsiye ederim.

Hız ayarını test edin

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte vibratörlerin hız ve fonksiyonları da arttı… Vücudunuzun en hassas ve özel bölgesinde kullanacağınız vibratörü,vajina ve klitorise temas ettirmeden önce elinizde ve kol derinizde değişik hız ayarlarında test ederseniz ,titreşimin gücü ve sizde yarattığı hisler hakkında fikir sahibi olursunuz ve böylece tatsız bir sürpriz yaşamazsınız.

travesti şişli

Parmaklarınızla başlayın

Vibratör almadan önce nasıl masturbasyon yapıyorsanız aynı şekilde yapın;yani parmaklarınızla vajina ve klitorisinizi uyarın.Yabancı bir cismi ön hazırlık yapmadan genital bölgenize temas ettirmeniz yeterince tahrik olmamanıza yetersiz sıvı salgılanmasına neden olup vibratör kullanımını zorlaştırabilir.

En düşük hızda başlayın

Yukarıdaki tüm adımları attıysanız sıra geldi ilk temas anına…Yapmanız gereken en önemli şey, en düşük titreşim hızını seçmek olmalı.Teniniz ve ruhunuz vibratörü içselleştirdikçe hızını artırmanız daha sağlıklı olacaktır.

Hemen içeri almayın

Düşük hıza ayarladığını vibratörü doğrudan vajinal ilişki için kullanmayın.yeteri kadar arzulu ve istekli bir anınız olsa dahi mutlaka klitoris ve vajina dudaklarını vibratörle uyarın,ardından yavaş hareketlerle içeri alın.

Sonuca odaklanmayın

Boyutundan bağımsız olarak neredeyse tüm kadınların yaptığı temel hatalardan birisi vibratörü bir an önce tümüyle alıp,neler hissedeceğini öğrenmektir…Özellikle kocasının veya sevgilisinin penisi küçük olan şişli travestileri büyük boy vibratör aldıklarında hemen tümünü hissetmek isterler.

Oysa tüketim odaklı bu yaklaşım sizi beklediğiniz kadar mutlu etmeyecektir…Yavaş ve dairesel hareketlerle ilerleyin.Her santimetresinde neler hissettiğinizi,nasıl bir zevk verdiğini deneyimleyin.Finalde hepsini alın ve öylece 10-15 saniye hareketsiz kalıp fanteziler kurun.İşte o zaman tam anlamıyla vibratörle seksin tadını almış olursunuz.

Tavsiyeler:

1- Burada vibratör kullanım adımları olarak ele almadım ama,vibratör ve realistik penisleri(dildo) mutlaka su veya silikon bazlı kayganlaştırıcı ile kullanın.Özellikle ten dokusundaki vibratörlere prezervatif takıp,kayganlaştırıcı kullanırsanız hem alacağınız zevk artar,hem de ürünün ömrünü uzatırsınız.

2-Güzelim Güzel’in alt kuruluşu olan,kadınların çalıştırdığı Güzelim Shop’ta sağlıklı,kaliteli ve ekonomik vibratör çeşitleri bulunmakta.Huzur ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.Güzelim Shop’a gitmek için alttaki linki tıklayabilirsiniz.Sağlıklı bir cinsel yaşam dileklerimle..

Vibratör Kullanmanın Faydaları

Vibratör veya Dildo (realistik penis) kullanmak isteyen çoğu kadın için en kritik konu,vibratörle seks yapmanın kendilerine yaşatabileceği duygusal ve psikolojik olumsuzluklardır.Vibratör satın almak isteyen ancak son adımı atamayan kadınlar için en önemli çekincenin gizlilik ve güvenlik kaygısı olduğu söylense de,aslında birincil neden yukarıda söz ettiğim gibi iç huzurla ilgilidir…

Çeşitli ilişki sorunlarından dolayı vibratör kullanmalarını önerdiğim kadın ve çift danışanlarımın memnun kalma oranları %90 civarında.Memnun kalma ve tavsiye etme oranlarının bu kadar yüksek olmasının nedenleri ise çok anlaşılabilir.Çünkü kendi başınıza veya eşinizle üstesinden gelmekte yetersiz kaldığınız bazı cinsel sorunlar,vibratör veya dildo kullanmakla kolayca ortadan kalkabiliyor.Bu yazımda,vibratör kullanmakla ortadan kalkabilecek cinsel problemlerden söz edeceğim.

1- Vibratör kullanmak orgazm olamama sorununu ortadan kaldırabilir

Cinsellik alanında çoğu tabuyu yıkmış ABD ve Avrupa ülkelerinde bile kadınların sekste orgazm olma oranları %45 civarında.Yani her yüz kadından 55 ‘i eşi veya sevgilisi ile seviştiğinde orgazm olamıyor.Ülkemizde durum daha vahim.Özellikle orta yaş üzeri kadınlarımızın %60’dan fazlası düzenli orgazm sorunu yaşıyor.Hayatlarında hiç orgazm olamayan kadın oranı % 37 civarında!

Eşinizin performansından kaynaklı (erken boşalma,iktidarsızlık v.d) bir orgazm olamama sorunu yaşıyorsanız ve eşiniz ısrarla tedavi olmaya yanaşmıyorsa,vibratör sizin için en iyi seçenektir.Yatakta vibratör kullanarak kolayca orgazm olabilirsiniz.Üstelik bu esnada eşiniz de sizi cinse açıdan uyarabilir. Hatta kemerli (belden bağlamalı) vibratör veya dildo satın alırsanız eşiniz kendi penisiymiş gibi sizinle istediğiniz pozisyonda sevişir ve orgazmın doruklarına çıkarabilir.

2- Vibratör kullanarak çoklu orgazm yaşayabilirsiniz

Kadın danışanlarıma ‘’Çoklu orgazm yaşıyor musunuz?’’ diye sorduğumda %95’i ‘’ O da ne?’’ diyor! Aslında bu yanıtı vermeleri son derece doğal..Çünkü yukarıda açıkladığım gibi,doğru düzgün bir kez bile orgazm olamayan bir kadın ard arda birden fazla orgazmı nasıl yaşasın ki?

Oysa ,kadın cinsellik anlamında müthiş bir avantaja sahip! Erkeğin bir kez orgazm olduktan sonra tekrar sekse başlaması ve orgazm yaşaması için en az 20-30 dakika gerekirken,kadın bir biri ardına devam eden çoklu orgazmlar yaşayabilir.ABD’de yapılan bilimsel bir araştırmada,bir saatte 134 kez orgazm olan kadın bile kayıt altına alınmıştır.

Eşinizle seviştiğinizde orgazm oluyorsanız ama canınız hala sekse devam etmek istiyorsa,bunun nedeni kadın doğasına özgü olan çoklu orgazm isteğidir.Tam da bu noktada vibratör hayat kurtarıcıdır! Partnerinizle orgazm olduktan sonra sekse devam edip birden fazla orgazmı vibratör veya dildo (realistik penis) ile yaşamanız mümkün.

3- Vibratörle daha zevkli masturbasyon yapabilirsiniz

Cinsellik sayfasında yer alan ‘’mastürbasyondan zevk almanın 10 yolu ‘’ isimli yazımı günde yaklaşık 500 kadın okumakta…Kadınların en büyük cinsel sorunlarından birisi de mastürbasyondan keyif alamamak,sırf rahatlamak veya kolay uyumak için masturbasyon yapmaktır.

O yazımda da belirttiğim gibi,masturbasyon yaparken vibratör ve kayganlaştırıcı jel başta olmak üzere değişik seks oyuncakları kullanmak,masturbasyondan alacağınız hazzı artırır,daha kolay ve şiddetli orgazm olursunuz.

4- Vibratör kullanmak sizi daha mutlu ve pozitif bir kadın yapabilir

Yapılan bilimsel araştırmalara ve danışan görüşmelerime dayanarak söyleyebilirim ki,cinsel açıdan tatmin olan kadın hayatının diğer alanlarında daha mutlu ve yapıcı oluyor.Sekste yeteri kadar tatmin olmayan,sağlıklı orgazm yaşamayan evli kadınlar,bu sorunu başka bahaneler ardına gizleyip eşleri ile tartışma yaşıyorlar.Dolayısı ile vibratör kullanarak yaşayacağınız cinsel tatmin sizi daha mutlu bir kadın yapar,cinsel kökene dayanan evlilik sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.

5- Vibratör kullanmak heyecan arayışı nedenli aldatmaları azaltabilir

Eşler arası ihanetin bir sürü psikolojik ve sosyal nedeni vardır.En yaygın neden ise, monotonlaşan,cazibesini ve heyecanını yitirmiş bir ilişkiden geçici süreyle çıkıp,yeni bedenler keşfetmek isteğidir.Heyecan ve yenilik odaklı aldatmalarda kadın ve erkek mevcut ilişkisinden memnundur ancak,sadece yeni birisiyle olmak için ihanet eder.Lakin, bu tür ihanetlerin ardından derin bir üzüntü ve vicdan azabı yaşanır,birey kendisine olan saygısını kaybeder.

Vibratör,tüm bu sorunları yaşamadan ilişkinizdeki heyecanı yeniden artırmanıza,yeni ve farklı bir penisle sevişme merakınızın giderilmesine yardımcı olur.

6- Vibratör kullanmak kendinize olan saygınızın artmasına yardımcı olabilir

Çoğu yazımda olduğu gibi en önemli maddeyi en sona sakladım…Ne istediğini bilen,kendini ifade eden,isteklerini kişiliğine yakışan şekilde giderebilen bir insanın özsaygısı artar.Kendisine verdiği değerin ve önemin farkına varır.

Sırf cinsel tatmin yaşamak adına gereksiz ilişkiler yaşamaktansa,bir vibratör alıp,doğru insanı bulana dek onunla tatmin olmak sizi manevi açıdan daha iyi hissettirebilir,kendinize olan saygınızın ve takdirin artmasına yardımcı olabilir.