Erkek yatakta ne ister?

Yatakta sadece kendinizi düşünerek mutlu olabileceğinizi sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Birlikte olduğunuz erkeğin isteklerini de hesaba katarak çok daha iyi bir cinsel hayat yaşayabilir, ilişkinizi farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Biz travestiler her konuda olduğu gibi birlikte olduğumuz erkeği seks konusunda bencillikle suçlamaya çok meraklıyız. Üstelik erkeklerin cinselliği en basit ve ilkel haliyle yaşadığını düşünüyoruz. Oysa nasıl bizim yatakta taleplerimiz varsa onların da bizden birtakım talepleri var. Eğer kendi isteklerimizin yanısıra zaman zaman bu beklentileri de göz önünde bulundurursak hem yatakta çok daha fazla tatmin olabilir, hem de partnerimizle aramızdaki iletişimi güçlendirerek birlikteliğimizi sağlamlaştırabiliriz.

Doğal olun

Erkeklerin yatakta travestilerden  ilk ricası kendileri gibi olmaları… Nedense çoğu travesti partnerler seks sırasında kendi karakterine hiç uygun olmadığı halde şu olmalıyım psikolojisine giriyor ve kendini komik duruma düşürüyor ya da aksine kendini frenleyerek terbiye sınırları içinde kalmaya çalışıyor. He iki durumda da yapay görünme kaçınılmaz. Oysa erkek kısmının çok basit bir beklentisi var; nasılsanız öyle davranın. Sekste doğallıktan şaşmayın.

Yaratıcı olun

Yatakta ya erkeklerin kontrolü elinde tuttuğpu klişelerden kurtulamıyoruz ya da tembellik etmek işimize geliyor. Fakat sebebi ne olursa olsun çoğumuz yatakta hayal gücümüzü kullanmıyoruz. Erkeklerse bu durumdan sandığınız kadar hoşnut değiller. Eğer bugüne kadar yatakta hep partneriniz sizi yönlendirdiyse şimdi sıra sizde. Bu sorumluluğu paylaşmaya çalışın.

Şaşırtın

Cinsel hayatın sadece yatakta geçirdiğiniz zamanla sınırlı olduğunu düşünmeniz büyük yanılgı. Çünkü erkekler gün içinde de cinselliği anımsatan, seks vaad eden küçük detaylarla şaşırtılmak istiyorlar. Kısa bir telefon konuşması, bir mesaj, umulmadık anda seks… Bu tür sürprizler cinsel hayatınızı zenginleştirecek ve sizi birbirinize daha çok bağlayacaktır.

Kendinize güvenin

Yatakta sürekli vücudunu saklayan travestilerin erkeklere ne kadar itici geldiğini tahmin edemezsiniz. Her travestinin vücudunda aynaya baktığında beğenmediği bir yer vardır fakat bunu yatak odasına taşımayın. Siz ne kadar rahatsız olsanız da küçük göğüsleriniz ya da büyük kalçalarınız partnerinizin hoşuna gidiyor olabilir. Bu nedenle cinselliği yaşarken beğenmediğiniz yerlerinizi saklamak yerine beğendiniz yerlerinizi ön plana çıkartın.

Sürekli seks düşündüklerini sanmayın

Sevişmenin sıkça akıllarına geldiği doğru ama bu her erkeğin potansiyel seks manyağı olduğu anlamına gelmiyor. Şunu sakın unutmayın; ne kadar duyarsız görünürlerse görünsünler ilişkinin her yönü üzerine kafa yoruyorlar, şefkat ve yakınlık arıyorlar.