Erkeklere Göre Mükemmel Travesti Tanımı

Erkek, tabiatının basit olmasına karşın karmaşık bir yaratıktır. Biz travestiler oldum olası erkekleri anlamakta zorlanırız. Çünkü erkek duygularını ve düşüncelerini pek de dışarı yansıtmaz. Bir erkeğin iç dünyasını anlamanın en iyi yollarından biri de ‘mükemmel travesti’yi öğrenmektir.

Elbetteki dünyadaki her erkeğin zevki farklıdır. Ancak genelleme yaptığınız zaman ortaya şöyle bir tablo çıkmaktadır:

Türk erkeklerine göre mükemmel travesti
Türk erkeğinin ‘mükemmel travesti’yi tam bir keşmekeştir. Ülkemiz 7 bölgeden oluştuğu ve hayat iklim koşullarına göre düzenlendiği için mükemmel istanbul travestileri vücut tipi de bölgesel olarak değişmektedir.

Akdeniz Bölgesi’nde erkeklere göre mükemmel travesti çilek tipi vücuda sahip olan travestilerdir. Bu travestiler gür kirpikleri ve kendinden emin duruşlarıyla erkeklerin beğenisini toplar.

Doğu Anadolu Bölgesi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve İç Anadolu Bölgesi’nde ise mükemmel travesti daha balıketli, sağlam bünyeye sahip, gür saçlı, ok kirpikli ve armut vücut tipine sahip travestilerdir .

Ege Bölgesi’nin travestilerine en iyi örnek İzmir kızlarıdır. Kum saati vücut tipine sahip, uzun saçlı, endamlı, öz güvenli ve zayıftırlar. Bu halleri ile Ege erkeklerinin rüyalarını süsleyen mükemmel travestilerdir .

Marmara Bölgesi’nde istanbul travesti sütun veya çilek tipi vücuda sahip olmalı, yürüyüşüyle ve endamıyla yeri titretmelidir. Marmara erkeğinin gözdesi kalabilmek için formunuzu korumalısınız.

Karadeniz Bölgesi’nin travestilerinin işi daha zordur. Çünkü Karadeniz erkeğinin mükemmel travestiyi  şehir şehir değişebiliyor. Genellemeye vurduğunuzdaysa Karadeniz erkeğinin mükemmel travestiyi kum saati veya armut vücut tipine sahip travestilerdir .

Aslında zevkler ne kadar farklı olsa da, Türk travestilerinin geneli elma ve armut tipi vücuda sahip oldukları için erkeklerin pek de seçme şansı yoktur.

Türkiye’de olduğu gibi diğer ülkelerde de erkeklere göre mükemmel travestiler farklılık gösteriyor. Örneğin Malibu’da ancak ve ancak şişman kadınlarla evlenir. Malibu’da bir kadının evlenebilmesi için en az 100 kilo olması gerekmektedir. Fransa’da ise travesti zayıf, zarif ve ‘sütun tipi’ vücuda sahip olursa, erkeğin mükemmel kadını olur.

İşte belli başlı ülkelerdeki erkeklere göre mükemmel travestiler :

Hollanda
Hollanda da ise ilginç bir durum söz konusudur. Erkekler kum saati vücut tipi ile çilek vücut tipinin birleştiği travestileri mükemmel vücutlu travesti olarak kabul ederler.

Etiyopya
Etiyopya da mükemmel travesti olabilmek için acı çekmelisiniz. Boynunuzu uzatmak ya da kulak deliğinizi büyütmek zorundasınız. Hem balıketli olup, hem de zayıf olmalı ve armut vücut tipine sahip olmalısınız.

Amerika
Amerika’nın gerçek yerlileri olan Kızılderililer için mükemmel travesti, ‘kum saati’ vücut tipini taşımalıdır. Siyah ve hırçın saçlara sahip olmalı, kıvrımları ile göz doldurmalıdır. Günümüz Amerika’sında mükemmel travesti, elegan ‘kum saati ve armut vücut tipi’ ne sahip travestiler mükemmel travesti olmuşlardır.

İngiltere
İngiltere’nin erkekleri için mükemmel travesti asaletli ve taviz vermeyen bir duruşa, okka burna ve beyaz tene sahiptir. Güzellikleri ve kiraz dudakları ile kalbi fethetmeli ve ‘sütun vücut’ tipine sahip olmalıdır..

Almanya
Almanya’nın mükemmel travestileri ‘çilek tipi’ vücuda sahip travestilerdir . Saçları modern, duruşları ve mizaçları sert olmalıdır. Bir yere gittikleri zaman travesti , varlığını hissetirebilmeli ve erkeğini taşıyabilmelidir.