Erkekleri seksten sonra şeyler

Erkekleri seksten soğutan detayları okuduktan sonra doğru bildiğiniz birçok şeyi bir kez daha sorgulayacaksınız.

1- Uzun tırnaklar

Uzun tırnakların seksi olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ama erkekler sizinle hemfikir değil. Erkekler genellikle doğallıktan yanadır. Bu yüzden, tırnaklarınızın da aşırı uzun olmasından pek de hazzetmezler. Seks sırasında canlarını acıtacağı ön yargısı da bir başka etken.

2- Aşırı parfüm kokusu

Partneriniz parfümünüze bayılıyor olabilir. Siz de parfümünüzden gayet memnun olabilirsiniz. Ama bu işi abartırsanız, işler tersine dönebilir. Güzel kokmak herkesin hoşuna gider; fakat travesti  partnerinin tüm dünyası yoğun bir şekilde parfüm kokmaya başlarsa, parfümünüzün etkileyici yanı basitleşir; hatta irrite edici boyutlara gelebilir. O yüzden parfümünüzü az ve öz kullanmaya gayret edin. Daha çok parfüm daha çok beğenilmenizi asla sağlamayacak.

3- Depresiflik

Karşısında duran travesti depresif, bezgin ya da yorgun halleri erkeklerin asla hoşuna gitmeyecektir. Erkekler daha çok bağımsız, kendi kendine yetebilen bir travesti ile beraber olmayı arzularlar.

4- “Saf’ı oynamak

Hayata tertemiz bir pencereden bakan ve kötülük hakkında en ufak bir fikri bile olmayan birini oynamanın çekici geleceğini asla düşünmeyin. Üstelik bu davranış sevimli de değil. Aksine, erkekler için bu rol seksten soğumaları için büyük bir neden.

5- Eski sevgiliyle görüşmek

Sürekli eski sevgilisinden bahseden travestiler de erkekler gerçek anlamda hiç hazzetmezler. Eğer eski sevgilinize hala aşık olduğunu düşünüyorsanız, zaman kaybetmeniz için hiçbir engel yok. Ondan bahsededurmanız, onun zihninde sadece “neden?” sorusunun yankılanmasına neden olacaktır.

6- Kolay lokma olmak

Bu konu seksi aşar! Hatta hayatın genelini kapsar. İlk randevudan tüm sırlarını ortaya döken bir travesti şansı çok azdır. Biraz gizemli ve şaşırtıcı olmakta fayda var. Sizi anında değil, adım adım keşfetmeli. Her daim arkanızda bir miktar gizem bırakmalı ve ona oyalanacağı yeni mecralar yaratmalısınız.

7- Baskın karakter

Herkesin kendine göre görüşleri vardır. Tıpkı “onun” olduğu gibi. Onun annesiymiş gibi davranmanız ve sürekli direktifler vermeniz elbette ters tepecektir.

8- Her işe müdahale etmek

Beraber yaptığınız aktivitelerin haricinde bir de onun gündelik hayatına müdahale etmeye başlıyorsanız, büyük bir yanlışın eşiğindesiniz. İlişkinin temelinin saygı olduğunu asla unutmamalısınız.

9- Kaba davranışlar

Etrafındakilere esip gürleyen ve ters davranan bir kadınsan, travesti  partnerini sürekli olarak gerilime itiyorsun demektir. Kaba davranışlar hem size hem de partnerinize sürekli olarak stres yükleyecektir.

10- Kafa karıştırmak

Senden hoşlandığından adın gibi emin olduğunuz bir erkek sizi reddettiği zaman kendini kötü hissetmiyor musunuz? Erkekler de tıpkı sizin gibi kafa karışıklığından ve mantık hatalarından hoşlanmaz. Davranışlarınız düşüncelerinizi yansıtmalı ve tutarlılık göstermeli. Sırf reddetmiş olmak için onu reddetmeniz ve hemen ardından gerçek arzularınızı yansıtmaya devam etmeniz onu seksten soğutacaktır.

11- Çok uğraştırmak

Erkekler zoru sever. Bu doğru, ama aşırıya kaçılmadığı sürece. Eğer ondan hoşlanıyorsan, o da senden hoşlanıyorsa, beklemenin anlamı var mı? Onu oyalayıp tüketmek yerine, aşkın tadını çıkarmaya başlamalısınız. Avantajınız dezavantaja dönmesinin.

12- Dedikoduculuk

Sizi başka bir travesti hakkında olumsuz şeyler söylerken duyması çok da hoşuna gitmeyecektir. Söyledikleriniz sonuna kadar doğru olsalar bile, travesti partnerinizin gözünde bambaşka bir konuma gelebilirsiniz.

13- Geç kalmak

Ona unutamayacağı bir gece yaşatmak için çok hevesli olabilir, en seksi çamaşırlarını giymek için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Ama onun da sabırsızlandığını unutmayın. Eğer hazırlanma süreciniz gereğinden uzun sürerse, travesti  partnerinizin libidosu bir anda sabırsızlığa dönüşebilir ve cinsel enerjisi bitebilir.

14- Taklitçilik

Dış görünümünüz ya da hareketleriniz ona bir başkasını asla hatırlatmamalı. Her defasında sizin özgün kişiliğinizi hissetmeli ve sizi sadece siz olduğun için arzulamalı. Erkekler her daim orjinal olanı severler. Bu şekilde kendilerini özel hissederler.