Eski bir polis memuru onun ölümünden önce travesti Pamela Moreno ile olduğunu itiraf etti

Git Brian parayı ve kız hücre çalmak için bir plan geliştirdi söyledi. O kaza onu vurdu dedi; gözaltına alındı

Eski bir polis memuru travesti Pamela Moreno iddia edilen katil olma suçlamasıyla tutuklandı, La Banda santiagueña şehrinin eteklerinde geçen Aralık ayında para çalmak için yaptığı kamyon ile üzerinde çalıştırmak olan. tutuklusu bu soyguncular bir grup yapmış olur çünkü yedi yıl önce kuvvet temize Brian Salto, olarak tespit edilmiştir.

Bölüm personelinin santiagueña Ceza İstihbarat Polis, Suncho Corral kasabasında, mağdurun cep telefonu, yaşlı 24 etkin eyalet başkenti 100 kilometre güneydoğusunda bulunan olduğunu bulduğumda soruşturma Salı günü yeniden yapıldı .

Arama yakışıklı elinden vardı ve bir arkadaşına vermişti, 13 yaşından küçük bir çocuğun, asker açtı, Dyn bildirdi.

13 yıllık kız arkadaşı babası bir tamirci olan adam, kendisine emanet bir iş parçası ödeme olarak ilk alınan hücre Salto eller oldu.

Geçen yıl 2 Aralık’ta Santiago del Estero şehrine gitti ve bir casino 2.000 $ oyun slot makineleri kaybettiği eski ajan Salto mali Standart Morán ilan olurdu ne göre.

Ben ikamet ettikleri yere geri dönmek için parası yoktu beri, çalmak için “asansör” Sarmiento ve Garibaldi sokaklarda şehir alanında bir travesti, geldi. Oradan, onlar seks kuzey Ulusal rota 34 birlikte gitti.

Ancak, Salto sürümü ise, o Ford kamyon hızla yükseldi ve kapıları kilitli. travesti çantasından ve hücrenin, aracın içinde sol olanların onu şerit niyetinde uyardı, o üzengi tırmandı.

Git hızlandırılmış ve arka tekerlek rota 34 tarafında bir emare ölen sürücünün tarafından bulundu travesti, yanına koştu böylece Moreno, yere düştü.

La Banda gardiyan gözaltına Eski polis, ihanet, zulüm ve criminis nedene göre üçlü cinayet iddia edilen suçlardan suçlanan.