Genç travesti San Antonio tutuklama suç yazarı

Genç travesti vahşice cinayet başkanı ile oldu gibi, hiçbir mükemmel suç olduğunu birçok kez duydum ve çok zaman geçtikten nasıl olursa olsun o, onu ya da yazarlar bulmak için.
Dilan VP 26 olarak tespit La Platina, bir genç travesti, bir komün nüfus Pablo Rokha ücretsiz bir sergide, şiddetle açıklanamayan saldırıya uğradı zaman soruşturması kapsamında gerçekler, geçen yılın sonlarında gerçekleşti yumruklar ve ayak darbeleri ile birkaç kişi, özellikle gençler tarafından.
Aniden bir çift eylem adamı ağır aldım yanma amacıyla, birlikte, herhangi bir savunma sunmak vermedi kız, saldırıya çünkü, hiçbir niteleyiciyi sahip tutumları ile, ve daha sonra kadınlarda başladı o kan kaybından dolayı, onun ölümüne neden olduğunu, bir kaburga yaralanması üretilen hangi bir bıçak tutan.
Saldırı sonrasında, erkek ve kadın yerden kayboldu ve sonra Savcı Cinayet Araştırmalar Metropolitan Area, soruşturma başlattı belirledi.
Şehirde Rokha Paul istihbarat çalışması ile, özellikle serbest fuar alanında, o San Antonio taşındı bilmek aranan cinayet, yazarı kimliğini bulmayı başardılar.
MIMP, 52, eyleme polis memuru içine koyarak, emeklilik San Antonio şehrine gönderilir Los Andes için Tazminat Fonu için bir istek yaptı; kadın 19 Şubat tarihinde suçlandı sayede Büyükşehir San Antonio tarafından desteklenen askerler monte edildi Cinayet yer edildiği bir operasyon; Tazminat Fonu binayı terk tutuklandı zaman, karakola götürüldü ve bu acımasız cinayetin mahkeme duruşma hazır olması, sermaye götürüldü.