Grup Screamers içindeki sabotaj ve entrikalar

En ünlü Çek travesti grup Screamers içinde entrikaları ve yalanlar! Bu nedenle, grup dağıldı ve orijinal haliyle onu izleyenler vardı. Onlar iki kampa, her biri farklı bir güzergah bölünmüş. Onların hayranları ne inanamıyorum. Şok Lucie Bila ile Ilona Csáková içinde!
Çek Slovakya gündemi onlar finale var ve büyük bir iyilik şarkıcı Lucie Beyaz ve Jana Krause vardı yetenek, sahip olan seyirci tanıdık. Ayrıca ülkedeki kültür merkezleri geçen onların daha yirmi yıl. Şimdi bitti.

“Geçen performans, Sasha, Nadja ve Valerie üyeleri göçebe hayatın bu tür yetti ve normal bir iş bulmak istiyorum ki bilgilendirilmiştir ve biter,” Luke Blesk.cz takma Paula dedi. Orada hiçbir şey garip, ve anlayış ile bir araya geldi bile … eğer istiyorum “aniden üyelerimizin üç başka bir gruba gittik ve orada çalışacak sosyal ağ duyurusu üzerine çıktı, büyük bir şok geldi,” sonraki gelişme Ladislav Černý dedi o bütün gösterisi moderator olacak.

Çığlıklar Grup, zaten şu anda sattı yeni bir program, ve Çek Cumhuriyeti genelinde kültürel binaların galasına sadece bir ay vardır. “Hafta boyunca travesti arkadaşlarının yeni üyelerin işe çözecektir. Biz sadece en iyi kabul edecek ve biz bizim izleyiciler kazandı ve yine büyük bir zaman vardı girmemesine mümkün olan her şeyi yapacağız söyleyebiliriz, “Ladislav Černý dedi.

O hangi koşullar, grup Çığlıklar hakim yanı sıra Çek travesti sahne efsanelerini söylemek tam anlamıyla olabilir boyunca. “Işbirliği bunca yıl sonra bu toplantı sırta saplanmış bir hançer olarak almak ve onunla başa çıkmak için büyük bir sorun var, ama bu hayat ve biz sadece farklı bir line-up, orijinal adı altında devam ediyoruz,” Şu anda ciddi sağlık bakan moderatör Siyah, sonucuna sorunlar – Kanser.

Bu popüler grubun büyük taraftar tüm durum olacak Ilona Csáková veya Lucie Bila şok yanı sıra Eva Pilarová.