Homofobi suçlusu iki adam hapiste evlendi

Yorkshire zaman hizmet iki adam evlenmek istiyorum. Şimdiye kadar çok iyi değilse dışarıda her iki eşcinsellerin hayatlarını biten, homofobik suç yaptım çünkü.

Bir soğuk kanlılıkla bir gay içinde öldürmekten hapis hayatının 18 yılını geçirmek zorunda kalacak; Diğer bir ömür boyu eşcinselleri takip ve ölüme bunlardan birini vurmak için.

Böyle iğrenç suçları işledikten sonra birbirlerine aşık olmuştur şaşırtıcı bir haber. Onlar evlenmek için dürtü hissettim Ve daha, aksi takdirde onun gün geri kalanı için paylaşmak mümkün veya hücre olacak.

erkekler-evlenmek-hapis

Orada da ‘kür’ eşcinsellerin cinsel yönelim olduğunu iddia eden bir kişinin böyle olmuştur ve eşcinsellik kabul ve vazgeçmeden sona erdi eşinize “evet yapmam”. Ve Fransa, Ulusal Cephesi eşcinsellik ile yardımcısı baskıcı parti, erkek arkadaşı ile yürürken sürpriz tarafından yakalandı.

Böyle bu 2012 gibi çalışmalar, kabaca dinlenme reddini önlemek için pratik bir eşcinsel yönelim ve homofobi hissediyorum insanlar aile ve eğitim darbe olumsuz etkisini diyor, Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere, çeşitli üniversitelerden gelen araştırmacılar.

Ama yayımlanmış olan tüm olguların, en azılı internet siyah travesti ile kucaklamaları yapma araba sürpriz polise Ku Klux Klan eski lideri. O tutuklandı ve o yenmek amacıyla ajanları söylendi. Onlar gördüğümüz gibi yapmak gibi görünüyordu.

insan çelişkilerle doludur. Daha gerçek aşkı izin ve aynı cinsiyetten birine ilgi hissediyorum eğer, gökkuşağı ile bir parti ya da homofobik örgütün bayrağını değiştirin. Hiçbir renk her zaman sevinç vardır ve sevinç olduğu yerde, biz biliyoruz nerede …