İstanbul Travestileri Cinsel Hayatlarını Nasıl Canlı Tutabilir?

İstanbul Travestileri Günlük Hayatın Stresi ile Ve Zaman Geçtikçe Seks Hayatını Monotonlaştırıyor. Ama Bu Monotonluğa Takılıp Kalmamak Sizin Elinizde.

Yaşlanmak Geçip Giden Zamanın Kaçınılmaz Sonuçlarından Biri Olmasına Rağmen Isteklerinizin Ve Gücünüzün Farkına Varmak Için De Önemlidir.50’li Yaşlarınıza Adım Attığınızda, Elbette Fiziksel Değişiklikler De Olacak Ve Kimileri Sizi Memnun Etmeyecek Ama Gülümsemeniz, Gözleriniz Ve Kahkahanız Hep Aynı Kalacak.Peki Seks Hayatınız? Işte Onu Ateşli Tutmak Için Birkaç Öneri:

 

Anane Külotlarını Küçültün
Evet Rahatlar Ve Evet Bu Işinize Geliyor Ama Soyunmaya Kalktığınızda Partnerinizin Hoşuna Gideceğini Düşünüyor Musunuz? Unutmayın, Ne Kadar Büyük Yada Küçük Olursa Olmalıdır, Bir Erkek Için Hoş Iç Çamaşırları Içindeki Bir Kalça Her Zaman Tahrik Edici Olacaktır.

 

Her Yenilik Yeni Bir Siz
Saçınızı Boyayın, Kesin, Stilini Değiştirin… Bir Travestinin Periyodik Olarak Görünümünü Değiştirmesi Oldukça Seksi Bir Şey.Bu Her Şeyden Önce Görünümüne Önem Verdiğini Gösterir Ve Özgüveni Besler.Üstelik Iltifatlar Geldiğinde Bu Özgüven Katlanarak Artacak.Ve Karizma Sahibi Olduğunuzu Düşündüğünüzde Gerçekten Dikkat Çekici Bir Insana Dönüşeceksiniz.

 

Özgüveninizi Ortaya Koyun
Partner Yada Potansiyel Partnerlerinizin Travesti Vücudundan Etkilendiğini Zaten Biliyorsunuz.Bilmeniz Gereken Çekici Olmanız Için Bir Modelin Vücuduna Sahip Olmanızın Gerekmediği, Olduğunuz Gibi De Güzelsiniz.Travesti Vücudu Doğası Gereği Tahrik Edicidir.Çekici Görünmek Istediğiniz Adamların Dikkatini Çektiğinizden Emin Olabilirsiniz.Bu Konuda Özgüven Sahibi Olun, Özgüven Başlı Başına Oldukça Seksi!

 

Biraz Canlanın
Kıyafet Ve Aksesuarlarınızda Değişiklikler Yapın, Saçınıza Ve Makyajınıza Biraz Daha Ilgi Gösterin… Kısacası Biraz Canlanın, Yenilenin Ve ışıldayın.Birlikte Olduğunuz Adam Elbette Sizi Olduğunuz Kişi Olduğunuz Için Seviyor Ama Kendinizle Ilgilenmeniz Ve Flörtöz Yanınızı Ortaya Çıkarmanız Ilişkiye Tat Katacaktır.Birbirinize Çekici Görünmek Için Çaba Harcamak Ve Bununfark Edilmesinin Ayrı Tahrik Edici Olacaktır.

 

Yüzünüzü Uyandırın
Sadece Eyeliner Bile Yeter.Tabii Makyaj Sanatının Tüm Inceliklerini Sergilemeyi Düşünüyorsanız, O Da Olur.Ama Sadece Ufak Bi Hareketlilik Istiyorsanız, Kirpiklerinizin Dibine Süreceğiniz Eyeliner , Biraz Pudra Ve Dudak Parlatıcısı Da Sizi Daha Diri Ve Bakımlı Göstermeye Yetecektir.Yanlış Anlaşılmasın, Tamamen Doğal Olmak Da Oldukça Seksi Ama Kendinize Zaman Ayırdığınızı Vedeğer Verdiğinizi Göstermek Önemli.Son Olarak, Çabalarınız Üzerinde Farklı Bakış Açılarını Öğrenmek Için Rastgele Bazı Kontroller Yapın.Eğer Bir Sevgiliniz Varsa Ona Sormanız Mantıksız Olacaktır Çünkü Sayılmaz.Erkekler, İstanbul Travestileri Kendilerine Bu Tip Sorular Sorduğunda Ne Diyeceklerine Dikkat Ederler Çünkü Bunu Bir Tuzak Olarak Kabul Ederler.Gerçek Fikirleri Için Reaksiyonlarına Dikkat Edin.