İstanbul travestileri en çok ilgi çeken yanlarını açıklıyor

istanbul-travestileri-en-cok-ilgi-ceken-yanlarini-acikliyor

Kadınlarda görülen bazı tuhaf davranışlar erkeklerin hoşuna gitmeyip, kaçmalarına sebep olabilir. Fakat bazı durumlarda bu tam tersine dönüşebilir. İstanbul travestileri farkında olmadan yaptıkları tuhaflıklar, erkeklerin ilgisini çekebilir. Peki, erkeklerin kadınlarda sevdiği en tuhaf davranışlar hangileridir? İşte erkeklerin çekici bulduğu davranışlar…

Kahkaha atmak

Çok yüksek sesle güldüğünüz için utanıyor olabilirsiniz; ancak gerçek şu ki yüksek sese rağmen, gerçek bir kahkaha erkekler tarafından çekici olabiliyor.  Böyle bir durumda erkek, gerçekten eğlenen ve harika bir mizah anlayışı olan bir kadının yanındayken ister istemez iyi hissetmeye başlar. Erkekler olumlu bir şekilde desteklenmeyi severler.

Düşünürken veya konuşurken dudağınızı ısırıyorsanız

Konuşurken veya düşünürken dudağınızı ısırıyorsanız, bu durumdan korkmayın.Bu alışkanlığınızı karşı cinsten saklamanıza hiç gerek yok, çünkü onun çok hoşuna gidiyordur.

Konuşurken hemen kızarıyorsanız

Hoşlandığınız çocuğa bakarken hemen kızarıyorsanız bu durumdan korkmayın. Bu hareketiniz erkeklerin gözünde utangaç ve heyecanlı biri olduğunuzu gösterir. Erkekler böyle durumlardan hoşlanırlar ve çekici bulurlar.