İstanbul travestileri evlerini temiz tutmayı yaşam stili haline getirmiş

İstanbul travestileri evlerini temiz tutmayı yaşam stili haline getirmiş

İstanbul travestileri için temiz bir ortamda yaşamak çok önemlidir. Sürekli ev içerisinde bulunan bu kızlar gerek misafirleri gerek arkadaş ziyaretlerinde evlerinin temiz olmasını yaşam stilli haline getirmişler.Yaşam alanınızın, zihniniz ve bedeniniz için ne kadar önemli olduğunu biliyor muydunuz? Dağınık bir evi düzenlemek sadece oturduğunuz yeri değil, zihninizi de temizlemeye yardımcı olur. Peki, düzenli ve temiz bir evin bedeninize faydaları nelerdir?

Evinizin dağınık olması, sizi olumsuz düşüncelere ve durumlara götürebilir. Kaygı, uyku bozukluğu, odaklanma sorunu ve strese sürükleyebilir. Hem bedeninizi hem de zihninizi sağlıklı tutmak için mutlaka yaşadığınız alanın düzenli ve temiz olmasına dikkat edin.

Evinizde oluşan dağınıklık ve karışıklık, muhtemelen zihninizde oluşan olumsuzluklar ile ortaya çıkmıştır. Bu durum bir şeylere odaklanmanızı da engelleyebilir. Bu yüzden fiziksel çevrenizi düzenlemek, zihninizi de düzenlemektir.

Düzenli olmayan ve temizlenmeyen bir evde toz, kir ve küfe kadar durumlar sıklıkla oluşabilir. Bunların içerisinde yer alan patojen mikroplar ve toksinler alerjilere, solunum yolu hastalıklarına, enfeksiyonlara ve hatta kronik rahatsızlıklara davetire çkarıyor.

Yaşam alanınızın sürekli düzenli olması işlerinizin daha planlı ve organize olmasını sağlar. Özellikle kaybettiğiniz eşyalarınızı aramakla vakit kaybetmezsiniz. Ayrıca ev işlerine ayırdığınız vakit de önemli ölçüde azalır.