İstanbul Travestileri Öpüşme Teknikleri

Travestileri dudak hamlelerinizle çıldırtın, Bilmediğiniz travesti noktaları ve dudak temasları var, Kadının her noktası değişik hazlar ve zevkler verir, partnerinize sormadan öpemeyeceğiniz bölgelere dikkat etmelisiniz, buyrun başlayalım.

Muhtemelen seks cephaneliğinizin en önemli aracını tam olarak kullanmıyorsunuz. Gizli silah ağzınız. Her ne kadar düzenli olarak oral zevki tattırıyor olmanız gerekse de burada sadece oral seksten bahsetmiyoruz ve bu yazıda onu herhangi bir yerde öpebilmek için ustalık kazanmanız gereken ağızdan öpüşmenin ötesine gideceğiz.

Ağzınızı onun vücudunun değişik bölümlerini öpmede, yalamada ısırmada ve emmede de kullanabilirsiniz.

Onun vücudunda dokunduğunuz her nokta sıcak, ıslak ağzınızla uyarıldığında kesinlikle daha da iyi hissettirecektir. Konu öpme olunca travestilerin sevdikleri yerler çoğunlukla belli ama diğer bazı bölgeleri de gözden kaçırmamak gerekir.

Kulaklar, çıldırtır.

Kulaklar, özelikle ağızla uyarıldığında yoğun zevk alınan ama çoğunlukla ihmal edilen bir bölgedir. Kulak memesinden alınan küçük ısırıklar onun sırtında ürpertilere neden olur, dudaklarınızla kulaklarına yumuşak dokunuşlarda da bulunun, o bölgede bulunan tüyleri diken diken olacaktır.

Ense, nefes gücü..

Onu havaya sokmanın en kolay ve güvenilir yollarından biri ensesini öpmektir. Bunu ona özellikle sürpriz olarak yaptığınızda çok işe yarar. Bulaşık yıkarken ya da bilgisayarda çalışıyorken, sessizce arkasından yaklaşın, saçlarını ensesinden çekin ve öpün. Hemen işini bırakıp devamını isteyecektir.

Yüz, tercihim değil

Bir travesti partneri yüzünden öpmekten daha özel çok az şey vardır. Onun yanaklarına, alnına, çenesine hatta burnuna ve kapalı göz kapaklarına tatlı, hafif öpücükler kondurarak sıcak, yumuşak duygularınızı gösterebilirsiniz. Ama yüzünü yalamayın. Sakın. İğrenç olur ve hiç seksi de değildir. Yüz şefkat ve saygı gerektirir.

Köprücük Kemiği

Giysileri üstündeyken, öpücük kondurabileceğiniz en özel yerlerden birisi köprücük kemiğidir. Bir travesti köprücük kemiğini sergilediğinde çok seksidir ve ağzınızı oraya dokundurmanız onda daha özel yerlerine dokunulmuş hissi uyandırır. Bu yüzden giyinikken ulaşamadığınız yerlere ilerlemeden önce burayı öperek başlayın.

Kalçalar, özenle öpün..

Kalçaları tahmin ettiğinizden daha hassastır. Olabilir çünkü burası istanbul travestileri ifiziksel zevk merkezlerine çok yakındır. Sebep her neyse, kalçalarını öpme, yalama ve ısırma, onlara parmak uçlarından tepelerine kadar zevk dalgaları yollayacaktır. Bu bölgeyi sakın ihmal etmeyin.

Göğüsler, hafif diş darbeleri..

Ağzınızı göğüslerinin üzerine koymak çok yoğun bir şekilde seksi olabilir, ama bunu yanlış yapmak onu tamamen isteksiz hâle getirebilir. Öpme, yalama ve emme önerilebilir, hatta abartmadığının sürece nazik küçük ısırıklar bile kabul edilebilir. Göğüsler narindir, o yüzden hak ettiği gibi davranmanız gerektiğini unutmayın. Sert davranışlardan hoşlandığından emin olmadıkça sert emiş ve ısırma kesinlikle yapılmamalıdır. İşiniz bittiğinde göğüsleri çürük içinde kalmamalıdır. Ayrıca göğüs uçlarının dikkat isteyen tek bölge olmadığı unutulmamalıdır. Maksimum etkiyi almak için ağzınızı tüm göğüsleri üzerinde kullanın.

istanbul travestileri

Gidilmemesi Gereken Bölgeler

Ağzınız nereye giderse gitsin muhtemelen ona iyi hissettirecektir. Bununla birlikte, ağzınızla keşfe başlamadan önce izin istemeniz gereken ayakları, makatı gibi bir iki bölge var. Bazı kızlar ağzınızın oralara değmesini istemeyebilir, bu yüzden yapmadan önce sorun. Bununla birlikte, bazı kızlar ayak parmaklarının emilmesini ya da aşağılarda biraz dil hareketini hevesle kabul edebilirler. Ne tarafta durduğunu bulun ve ağzınızı ona göre kullanın.

Bu noktada dikkat edin makat kısımları özellikle erkekler tarafındanda tercih edilesi bir durum oluşmuştur, buda yatakta farklılık isteği, yada makat bölgesinin daha olması, yada erkeğin kadına acı çektirmesi gibi durumlardan birileri olabilir, bu bölgeye dikkat etmez iseniz, eşiniz,sevgilisiniz yada metresinize ciddi zararlarda verebilirsiniz,

Oda istiyorsa ?

Oda istiyor ise, bunun yoğun kaygalaştırıcılar ile sabırla yapmalısınız, incitmeyin, bir süre sonra zaten partneriniz incitmenizi istiyecek ve sert olmasınızı sağlamaya çalışacak, sex dünyasında sınırları fazla zorlamak her seferinde yeni deneyimleri beraberinde getireceği için çokta fazla kasmamak gerekir diyerek şahsi fikirlerimiz ile konuyu kapatıyoruz.

İstanbul Travestileri İle Haftada Kaç Kez Seks ?

Sevişmenin faydaları saymakla bitmez ama biz yinede kısaca özetlemeye çalışalım. Seks hayatın vazgeçilmez parçalarından. Düzenli seks sağlıklı yaşama için pekçok faydası bulunan bir ilişki. Bu sebeple uzmanlar düzenli seks yapmayı öneriyorlar. Araştırmalara göre düzenli seks insanların kendilerini iyi hissetmelerini sağlıyor.Düzenli seksin faydaları çok fazladır. Tabi ki seks zararları içinde yazılarımız mevcut abartıldığı taktirde ama önce faydalarını açıklayalım.

Modern hayatın gerekleri kuşkusuz listelenemeyecek kadar fazla. İş hayatı, günlük işler, ev işleri. Bu türe nedenlerle sekse zaman ayırma konusunda zorluk yaşayanların evlerinde birkaç tane yatak odası hazırlamaları ve aşka zaman ayırmalarını şiddetle tavsiye ediyoruz.

Günün erken saatlerinde seks? Hiç fena değil…

Seksin çoğunlukla gece yatakta, tercihen uyumadan önce yapılan bir aktivite olduğu düşünülür. Fakat yoğun bir iş gününün ardından, kimi zaman yeterli enerjiniz kalmayabilir. Bu yüzden size tavsiyemiz günün erken saatlerini tercih etmeniz.

Cinselliğin kalitesini arttırın..

Seks terapistleri, cinselliğin son derece özel bir iletişim olduğundan söz ederler. Cinsellikte kaliteyi arttırmak için, çiftlerin neyin iyi ve kötü olduğunu, neyi isteyip istemediklerini dile getirmeleri gerekmektedir. Seks sadece bedenleri değil, ruhları ve kalpleri de birleştirir. Kalite arttıkça sıklık da yükseliyor tabiiki. Akla gelen diğer bir soru ise çok seks iyi seks midir?

Kişi kendini ve partnerini ne kadar iyi tanırsa cinsel deneyimi daha etkin ve güzel yaşama fırsatı yakalar. Cinsellikte Zirve konusunu “skor’ yönünden değil de “duygusal’ yönden ele alacak olursak cinsel yaşantımız o denli kaliteli olur.

Cinsellik için doğru ortamın yaratılması: Atmosfer

Cinsellik için gerekli ortamın yaratılması loş ışık ve hafif müzikten ibaret değildir. Doğru atmosferi oluşturmak konsantrasyonu günlük yaşamdan sevişme serüvenine doğru kaydırmak ses tonunuzdan tutun da zamanı, yeri, duyuları ve psikolojiyi doğru biçimde kullanmaya bağılıdır.

Altı aydır gelmesini beklediğiniz tatil herhangi bir plan yapmadan eğlenceli olur mu? Elbette hayır. Doğru adımlar ve planlama yapmazsak bir felakete bile sebep olabilir. Sürpriz bir seks fantastik olabileceği gibi, çok fazla ve karmaşık plan yapmak bekleyişe neden olabilir. Atmosferin bu geçiş için uygun olup olmadığına emin olun.

Eğer çocuklarınız varsa ya da uzun saatler çalışıyorsanız, muhtemelen seks yapmaya zaman yaratmak için program yapmaya ihtiyacınız olacak demektir.

İstek ve gereksinimlerinizi dile getirin, istemeyi bilin.

Eşinizle cinsellik konusunda her açıdan ayni görüşleri paylaşmıyor olabilirsiniz. Cinsel iletişim sadece sözcüklerin uygunsuzluğu nedeniyle bile zorlaşabilir. Siz ve partnerinizin doğru sözcükleri kullanacağınız ortak bir dil istek ve gereksinimlerinizi dile getirmenizi ve doğru bakış açısını yakalamanıza yardımcı olacaktır. Seksüel memnuniyetinizle kumar oynamaktansa konuşmaya başlayın.

Dokunmak insana özgü iletişim biçimleri arasında en etkili ve ilgili uyarandır. Dokunuş insanlarda sadece baştan çıkartıcı değil, sakinleştirici ve güven verici bir etki yaratır. Bazense dokunuşlar endişe ve panik kaynağı olabilmektedir. Dikkatli ilerleyiş,doğru dokunuşlar,karşınızdakini rehberliği,daha az erotik olandan daha fazla erotik olana doğu ilerlemenize olanak verir.

Seks için zaman yaratma nedenleri bulun.

Araştırmalar, düzenli seksin insanların kendilerini sağlıklı hissetmelerine ve öyle görünmelerine yardımcı olabileceğini göstermiştir. Aşık olduğunuz zaman vücudunuz beyninizde, korku ve stresi azaltan birtakım salgılar. Cinsellik, beyinde endorfin üretimini arttırır. Bu kimyasal molekül, dopamin ve serotoninle birlikte zevk hormonları olarak sakinlik verir tatmin hisleri yaratır. Cinsellik keyif maddesidir. Endorfin, serotonin ve dopamin coşku yaratır. Beş duyu organı, okşanmakla, yemekle, içkiyle uyarıldığında bu duyular doğrudan beyne ulaşır.

Acıyı yok edin Düzenli bir cinsel yaşam acıları azaltır.

Cinsel tatmin acı eşiğini yükseltir. Bu da endorfinin etkilerinden biridir. Cinsel ilişkinin gevşetici etkisi, kas çekilmelerinde meydana gelen acıları da hafifletir.

Düzenli cinsellik olumlu düşünmeyi sağlar. Orgazm sonucu serbest kalan enerji, olumsuz düşüncelerin ve takıntıların oluşmasını önleyip olaylara olumlu bir bakış açısıyla yaklaşmayı sağlayacaktır.

Seks ve Sevişme Çok faydalı !

Ayrıca çiftler arasında güçlü bir etki yaratan kimyasalların üretilmesine neden olur, yağ dokularını ve zayıf kasları azaltan gelişim hormonlarını düzenler. 45 dakikalık bir cinsel aktivitede ortalama 250 kalori harcanır. Bu miktar günlük alınması gereken ortalama 2000 Kcal ile karşılaştırıldığında gayet iyi bir enerji yakma aracı olarak karşımız açıklar. Enerji harcanmasına neden olan cinsellik, düzenli yaşandığında anlamlı bir kalori harcama yolu olarak kendisini gösterir.

Bedenin esnekliğini, canlılığını kaybetmemesi için iyi beslenmenin önemi tartışılmaz. Eğer yağlı ve ağır gıdalarla beslenir, sağlıklı bir beslenme uygulamazsanız hem fiziksel hem de psikolojik olarak etkilenirsiniz. Gereksiz kilo aldığınızda bedeninizle ilgili endişeleriniz başlar, bedeniyle barışık olmayan bir kişi yatakta asla rahat edemez.

Sağlıklı bir cinsel yaşam için iyi beslenme son derece önemlidir. İyi beslenmek demek dengeli beslenme ve düşük yağ alınımıdır. Dengeli ve az yağlı beslenme ile vücuttaki tüm damarlar ile birlikte, cinsel organlara giden damarlarda en yüksek kan akımını sağlayacaktır. Düzenli bir cinsel yaşamı olan ve de dengeli beslenen kişiler sağlıklıdır.