İstanbul travestileri sekste mutlak mutluluğun sırlarını anlatıyor

İstanbul travestileri sekste mutlak mutluluğun sırlarını anlatıyor

İstanbul travestileri cinsellik konuları hakkında yazılan yazıların hemen hemen hepsinde erkeklerin yatakta ne isteyebileceği sorularına yer verilmiş. Fakat gözden kaçırdığımız bir şey var. Erkeğin ne istediğine odaklandığımız zaman ne istemediğini kaçırabiliyoruz. Asıl önemli olan konu da burada başlıyor. Mutlu bir cinsel yaşamın sırrı erkeklerin yatakta ne istemediğini bilmekten geçiyor! Erkekleri de yataktan soğutan ve partneriyle olmaktan kaçıran bazı durumlar var. Bu durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız, içeriğimize bir göz atmanızda fayda var.

DUYGUSAL SORUNLAR: Kadınlar genel olarak daha duygusal bir yapıya sahiptir. Bu nedenle erkeklere göre daha duygusal oldukları kabul edilebilir bir gerçektir. Kadınlara göre erkekler için evde yaşanan sorunlar yatağa girene kadardır. Yatağa girdiklerinde ise tüm sorunları biter. Aslında bu tam anlamıyla yanlış bir düşüncedir. Erkekler özellikle ilişkide yaşanan duygusal sorunlardan oldukça etkilenmektedir. Bu sorunlarda erkeğin kendini cinselliğe tam olarak vermesini engellemektedir. Bu nedenle aranızdaki duygusal sorunları ortadan kaldırmanız ilişkinizin sağlamlaşması adına atacağınız en büyük adımdır.

UTANGAÇ KADINLAR: Özellikle kapalı toplumlarda kadınlar erkeklere göre daha tecrübesiz olabiliyor. Tecrübesiz olmaları da kadınları daha utangaç yapıyor. Fakat ne yazık ki erkekler utangaç kadınlardan bir yere kadar hoşlanıyor. Erkekler yatakta fantazi dünyası açık ve utangaç olmayan kadınları daha çok beğeniyor. Ne kadar tecrübesiz olursanız olun utanmaktan vazgeçip erkeğinizi mutlu etmek için onun hoşlandığı şeyleri keşfetip o yönde atım atmayı deneyin. Bu ikinizin de mutluluğunu sağlayacak kapının anahtarı.

BAŞARISIZLIK KORKUSU: Erkeklerin üzerinde hissettiği başarısızlık korkusu da yine onların sevmediği bir şeydir. Aslında bakarsanız bu duyguyu hissetmeyi kimse sevmez. Çocuk yaştan itibaren cinsellik baskısıyla büyüyen erkek büyüdükçe erkekliğini kanıtlamaya çalışıyor. Bunun yolu da kuşkusuz cinsellikten geçiyor. Fakat ilk deneyiminde başarısız olunca bu tüm psikolojisini etkiliyor ve yeniden başarısız olmak korkusu onu cinsellikten soğutuyor. Bazen tesadüfi bir sertleşme zorluğu bile başarısızlık korkusu yaşatabiliyor.