Karikatür Shezow : Tartışmalı travesti süper kahraman

Geceleri süper kahraman gibi giyinen bir 12 yaşındaki bir çocuk, bir Amerikan karikatür tartışmalı bir hikaye. Shezow, onun adı Canal J ve Gulli onun son programından sonra Fransa’da tartışmalara uzun sürmez. Çocuklar için çizgi film Toplumsal Cinsiyet ve Cinsellik anne kırmızı görüyorum.

Adam, çan ataerkil ses kaldırdı küçük çocuk bir süper kahraman olmak istiyor. Ama yakında superheroine, Shezow bu yapım, bir sosyal kadınsı pembe eşyaları benimsemek gerekir, bu süper güçler elde edilir keşfedeceksiniz. Gece bir kız gibi giyinmiş çocuk günü, Guy bu kız elbise ile güç kazanır. Çocuklar veya gençler için hikayeler dünyasına alışılmadık ve ilerici bakış açısı.

Basit sorular veya keskin saldırılar şeklinde transseksüel sorunu, hızla ortaya çıktı. Ama Obie Scott Wade yaratıcısı diyor: “Bu karikatür sorumluluk duygusu cinsiyet (daha fazla odaklanan Shezow Guy karakteri haline gelerek kendisi hakkında bir çok şey öğrenir ki doğruysa. …) Shezow travesti değildir. Bir erkek, cinsiyet değiştirir asla. ”
Karikatür Obie Scott Wade, çocukların televizyon kanalları Kanal J ve Gulli son zamanlarda geldi Shezow Amerika Birleşik Devletleri, 2013 yılından bu yana dağıtılan. Bu ebeveynler, cinsiyet teorisi, lansman dilekçe takipçileri için yeterli oldu. Çok Altantic, Bir Milyon Anneler ve Amerikan Aile Birliği genelinde gerekçe artırdı “[] çocukların yaşam tarzı kabul aşılamak gay, lezbiyen ve travesti girişimini.” Ben bir kız olmak istiyorum “Yakın zamana kadar, küçük çocuklar diyecekler” ben insanlara yardım ve dünyayı kurtarabilir! ”

Bu tabii ki çocuklar için çizgi film üzerinde ilk tartışma değil. Ve sık sık, anne çocukların çoğu daha kendi teorileri (genellikle sigara içen) tarafından etkilenir. Geri bazı son zamanlarda ortaya çıkmıştır.

“O hiçbir seks çünkü Winnie külot giymez. Bu hermafrodit.”

Bunlar hiçbir organları vardır iç çamaşırı giymem karikatür ayılar onun hermafrodit doğanın yeterli kanıt olacağını 2014 gerçeği Lehçe siyasi seçilmiş sonu en şaşırtıcı söylemek kelimeler Genital, bu politikacı ve çok endişe gözlemci buldum. Ve o Winnie kınayan yalnız değildir, Tuszyn kentinin seçilmiş yetkililer, Polonya hala anaokulu bir maskot olarak ayı reddetti. Çok “şüpheli” bir cinsellik olurdu ve bu nedenle çocuklar için uygun olacaktır.

Sünger Bob ve eşcinsel propaganda

Letonya psikolog Irina Medveda, SpongeBob “çocuklar için gerçek bir tehdit olduğunu” ve istiyor inanıyor “aile yıkımı.” Bu suçlayanların bir çalışmada ilgili bu SpongeBob ve aile üzerindeki eşcinsellik yaptığı iddia edilen promosyon, Odak kendini yürütülen, bir Amerikalı Hıristiyan örgüt, aynı zamanda karakter o boyut kaydetti. Çocuklar için ana kanıtı sünger kahramanı Bob sünger bile onun saldırılarına cevap zorunda hissetti yaratıcısı denizyıldızı Patrick çok yakın olacaktır .. Stephan Hillenburg onun karakteri aseksüel olduğunu söylüyor.

Eşcinsel Teletubbies misiniz? Figaro sorar.

Söz saplantı, koruyucu Polonyalı bakanlar hala eşcinsellik tahrik kez konuşmak, ama Teletubbies bu kez hedefleniyor. ABD Hıristiyan muhafazakarlar tutum söz. Tinky Winky, çocuk Teletubbie Çünkü onun durumu bir çanta mor taşıyan ve onun sembolü eşcinsel mutlaka olur, bir üçgen. Tinky Winky bile onun model durumuna göre, olmaya teşvik etmek. Kimse için, eşcinsellik aykırı yasadışı uyuşturucu kullanımı için kışkırtmaya karşı konuşuyor …