Marianne James: “Ben başladım bir Alman travesti götürüldü!”

Onun adı anıldığında, biz onun kahkaha ve cömert bir ses, onun dürüst bir gülümseme, onun uzun saçlı, onun hafif aksanı ve tabii onun truculence ve onun fantezi ilk olduğunu düşünüyorum. Marianne James tarafından bildirilen Ancak, onun görüntü kariyerinin başlarında, o biri değildi. Journal du Dimanche tarafından Görüşülen, onun ilk kariyer ve fiziksel olmak üzere döndürür.

“On yıldır, ben küçük kızlarla rekabet oldu. Diyor, işe yaramadı, o benim sınıf değildi. Benim boyut bulamamıştı. Sonra ben yarattı Ulrika Von Glött promo olarak göstermek Ultima Resital (…) için, herkes bir adam olduğunu düşündüm: 20 cm ve saçıma 10 cm ile benim ayakkabı, ben 2.50m Ama kadınları ölçülen kadar büyük olabilir ve bu erkeksi mizah var! Ben bir Alman travesti olduğunu düşündüm. ” Bugün, 53 yıllık bu çok yönlü sanatçı tamamen kabul edilir. “Ben ceplerinde deniz kestaneleri zorunda değil ve hiç tekrarlanmamalıdır şanslıyım. Bütün bıçak altına gitmek değilse Çünkü bu. 40 yıldır olan bir aktris için bir gurur olur” denge yok -it.

gösteri L’Ultima Resital ile ortaya New Star önceki jüri üyesi, bir zavallı başarısız Marilyn ve sanrısal 80 yıl esinlenerek Gymnasium Tiyatrosu 10 Ocak Bayan Carpenter’ın parçası kadar sürer. Amerikan yıldızı hakkında, o “doctored değil” otantik güzellik Brigitte Bardot tercih ama şarkı ve tercüman baştan nasıl hayranlığını diyor “Ben senin tarafından sevilmek istiyorum.” “Marilyn tüm kadınlar için bir ayar çatal,” diyor.