Mick Jagger, deha ve şekil

Kim dedi? Onun kız arkadaşı, tasarımcı L’Wrent Scott bu yana bir yıl olmamıştır, kendini ve Sir Mick Jagger (71 yıl) ikinci ‘olayı’ şimdi öldürdü. Dünyanın en bu gün crápula Los Angeles ve Oscar, çok genç Alicia Rountree kolunu diğeri ile olan ilişkisi için ünlü oldu (28) iç çamaşırı modeli ve iş kadını eşlik birçok festivaller yürüyüş en ünlü ünlü ayartan: İngiliz Jude Law.

olası çifti şarkıcı Ginna için -en çarpıcı travesti kız arkadaşı Nicolás Giacobone, Birdman- eş-yazar dansı getirmek için bir süre Alicia el için serbest bırakıldı Rihanna, bayram görülen ve olmuştur Tasarımcı Diane von Furstenberg.

Mauritius tropik adada doğmuş rubísima modeli, akıcı Fransızca konuşuyor iyi bir aileden bir kız. defalarca fetih şarkıcı da Manhattan ve blogger bir restoranda ortak sahibidir. Şimdi soru ilişki Romantik şenlikli haline şey daha ciddi brifing verecek olup olmadığıdır.

Sen Mick dansçı Melanie Hamrick ile Zürih (İsviçre) bir otel balkonunda istekli son 13 yıldır hayatını paylaştığı kadını, ölmek üç ay avlanan olduğunu unutamam. Ve neden, Scott öldüğünde, o akut TSSB savunarak meşgul oldu Avustralya ve Yeni Zelanda turu yedi konser askıya aldı.

Ama değer başlangıçtan yeni şeyler çalışıyor sanatçı, vazgeçirmek için başarısız oldu; kabaca Rolling Stones lideri yıllardır yapıyor ne. Satılan otuz milyondan fazla albüm, her yaştan takipçileri, dünya ve sevgili Jagger uzun bir liste boyunca stadyum dolu taraftarların aileleri en beğenilen erkek kıskandırdı-ve-yeryüzüne biri haline getirmiştir. Genio.