Nanda Guimarães Sapucai’ya yıldızı parlayan travesti ile provalara başladı

Nanda Guimarães’in çok sambar start alacak değil. Kan mı. Ama Leblon, fotoğraf çekimi yerde Cliff Park’ta gelir ve Nanda Karnaval ritminde zaten. Ama YouTube’u bağlamak ve Karnaval daha iyi 2015 için rulo Samba Curicica Parkı Birliği terk etmek verirsen. “Ben, mahkemeye gidiyor bu duyuyorum herkes bilir,” Marques de Sapucai’ya Cuma (13) üzerine parading okulun davul kraliçesi diyor.

Sadece arabanın onun üzerinden, sonraki makyaj sanatçısı Rafa “Fluor” dünya çapında bu esmer gülümseme görmek ve iyi bir ruh hali içinde boşluğu doldurmak için stratejik bir durak almak böylece. O ve Rafa kusursuz anlaşılmaktadır. “Ve biz sadece altı ay önce görüştüğünü,” Rafa diyor.

Can çok Nanda Guimarães rastgele test giysi getirdi inanıyorum. “Arkadaşlar evime geçen ve işler Karnavalı bırakarak ve ne düşünüyordum getirilen,” diyor. Inanamıyorum. Her şey, maçları mükemmel eşleşir: büstiyer, aksesuarlar, elbiseler, sandaletler ve kusursuz makyaj Rafa. “Brezilya’da yapılan malzemenin kalitesi hala çok arzulanan bırakır çünkü onu cilde özel bir malzeme kullanılarak, koyu, genellikle, ithal,” TV Globo geçti ve şimdi Karnaval üzerinde duruluyor olan makyaj sanatçısı diyor.

Ama samba dans, Nanda Guimarães bilmek yeterli değil, iyi biliyorum: prova, tren geliştirmek zorunda. O da cadde üzerinde her yıl yıkan Barbara Sheldon, transeksüel haftalık ders vardır. “O harika ve beni çok öğretir,” Nanda Guimarães, Sapucai’ya kayıtsız kimse bırakmayacak bir duygusallık ve güzellik gösterisi dedi.

İki büyük gün için birçok planlarımız var. Onlar mükemmel cadde adım olabilir Nanda yaklaşık dört saat gerekir, çünkü çok çalışacağız. Martinho da Vila, Arlindo Cruz ve Monarch: “Ben seçildi pratik yana samba rengini biliyorum,” samba üç tenoru onur arsa diyor. Fantezi, bunun için ödenen tüm çarpıcı olacağa benziyor. Esmer Ary Barroso olarak, Nanda Guimarães gümüş sandalet koymak ve samba, samba gider.