Rouen: Perulu travesti gizli iş gözaltısında

Jorge 44, gelip Fransa’da bir yaşam sağlamak için memleketi Peru bıraktı. Rouen, o bir kadının giysi her gece fuhşa. Açıkçası, o gizlenmiş.

Salı Pazartesi Bu gece, o, anti-suç tugay tarafından tutuklandı. sivil giyimli sadece çalışan bu polis memurlarının aktif talebinde kısmı gece misyonlar mücadele.

Kısa bir süre sonra gece yarısı, Jorges böylece Rue du Chant des Oiseaux, sakinleri sürekli sıkıntı şikayet fahişe ile meşgul alanının köşesinde, Boulevard de l’Yser 100 adım oldu. O erkek yoldan geçenlere el salladı. Yaklaştı Bunlardan biri, travesti sonra bu potansiyel müşteri ile bir konuşma kadar grev. Sonra ikisi yakındaki bir binanın salonuna gidin ve karanlığa kaybolur.

Polis bir mesafeden sahne izledim. Onlar çek yapmaya karar. fahişe düzenli bir durumdur. Ancak, talimatlara uygun olarak, tutuklandı ve soliciting aktif ve kayıtdışı çalışma için gözaltına alınmıştır. Bu yardımcısı mangası tarafından anlaşılacaktır.

Müşteri, bu arada, 23 yaşında ve yaşıyor Sainte-Marguerite-sur-Duclair serbestçe görüşme için karakola gelip davet edilir.