Sabah seksini seven istanbul travestileri daha şanslı

Sabah seksini seven istanbul travestileri daha şanslı

Sabah yapılan aktiviteler her zaman zorlu olmuştur. İstanbul travestileri sabah seksini seven kişiler arasında en şanslı olanları. Başta uyanmak, belki de en zoru bu. Ama bugün size uyanmanızı kolaylaştırıcak, bunun için motivasyon sağlayacak bir önerimiz var.

Sabah seksi!

Hepimizin hayatlarına aniden dahil edebileceği bir şey değil belki ama güne vücuda pompalanan endorfinle başlamak isteyenler için çok iyi bir seçenek. Tabi bir de bunu yapabileceği partneri olanlar için. Ertelenen alarmlar, 5 dakika dahalar yerini partnerinizle bağınızı güçlendirecek bir aktiviteye bıraksa çok iyi olmaz mıydı? O zaman yatakta uyanmamak için debelenmeyi bırakın da sabah seksinin hayatlarımıza nasıl dahil edebiliriz onu konuşalım.

Her ne kadar alarmlarımızı hazırlanmamıza ucu ucuna yetecek zamanlamalarla kursak da iyi bir uyku kadar seks de vücudumuz için önemli. O yüzden alarmları 15-20 dakika erkene çekelim. Tabi daha uzun zamana ihtiyacım var diyorsanız neden olmasın? Ayrıca tamamen uyanmış olmanıza gerek yok, zaten sonrasında uyanmış olacaksınız.

Dağınık saçların, sabah mahmurluğunun ayrı bir çekiciliği olduğunu düşünsek de bunlar size kendinizi daha az seksi hissettiriyorsa çözümü basit. Dişlerinizi fırçalayıp, biraz saçınızı düzeltip yatağa dönmenin sakıncası olmaz . Nasıl rahat hissedecekseniz.

Her zaman çiftlerden ikisi de enerjik olmayabilir. Eğer siz sabah insanıysanız ve o gün enerjik uyanmışsanız partnerinizi de yukarı çekmek için kelimelerin gücünden faydalanın. “Yeni uyanmış halin beni çok tahrik ediyor. ” demeniz onun zihnini harekete geçireceği gibi bedeni de hareketlendirecektir. Çünkü düşünceni değiştirirsen vücudun da bunu takip eder.