Seksin bilinmeyen faydaları!

Cinsel birliktelik sadece kendinizi iyi hissetmenizi sağlamıyor. Aynı zamanda psikolojinizi ve sosyal hayatınızı da etkiliyor. İşte cinselliğin bilinmeyen faydaları!

Seks kendinizi iyi hissetmenizi sağladığı kadar siz farkında olmadan psikolojinizi, sosyal hayatınızı, vücudunuzu ve sağlığınızı da etkiliyor. Seksin bilmediğiniz 25 faydasını araştırdık;

* Seks, erkeğinizi elde tutmanızı sağlar. Seks ne kadar çok yaparsanız bu konuda deneyimli olur ve karşı tarafı çok memnun edersiniz. İyi bir seksin ardından, erkeğiniz sizden kolay kolay vazgeçemez.

* Bilinçli ya da bilinçsiz bir şekilde seks diyetine girerseniz, onu hayatınızdan uzaklaştırmış olursunuz. Eğer bunu sevişerek yaparsanız, doğal bir dürtü olarak kabul edip güleç ve olumlu birine dönüşürsünüz. Çünkü seks beyindeki mutluluk hormonunu alevlendirir.

* Seksin yaratıcılıkla sıkı bir ilişkisi vardır. Seksde tabularınız varsa, onları kırmalısınız. Çünkü bu tabular yaratıcılığınızı da etkiliyor. Yatakta rahat hareket ederseniz, yaratıcılığınız gelişir ve her şeye farklı gözle bakmaya başlarsınız.

* Seks yaparken yaklaşık yarım saatte 200 kalori yakabilirsiniz. Sizi forma soktuğu kadar zevk almanızı da sağlar.

* Seks kendinizle barışık olmayı ve zevk veren noktalarınızı göz önünde tutmanızı sağlar. Daha dik durmanızı sağlar.

* Seks, içinizdeki hazineleri keşfetmenizi sağlar ve özgüveninizi artırmaya yardımcı olur.

* Travesti ile seks yapmak büyük bir rahatlama sağlar.Bunun için de stresi hayatınızdan uzak tutar. Cinsel içerikli şakalar yapmanızı ve bu konudaki tabularınızı yıkmaya yarar. Komik ve sır dolu sohbetlerin aranan ismi haline gelebilirsiniz.

* Seks güzel hissetmenizi sağlar. Düzenli seks yapıyorsanız, tüylerinizden devamlı kurtuluyor, kendinize bakıyor ve kişisel bakıma önem veriyorsunuz demektir. Bu durum kendinizi her daim seksi hissetmenizi sağlar.

* Seksten sonra yanakalrınız kırmızılaşıyorsa bu durum sağlıklı olduğunuzun göstergesidir. Aynı zamanda seks sırasında terleyerek toksinlerinizden kurtulursunuz.

* Seks adeti düzenler. Hormonları iyileştirdiği için de daha sağlıklı bir hayat sürmenizi sağlar.

* Seks, travesti partnerinizintüm tavırlarına siner ve bu enerjiyi erkekler hisseder. Onların gözünde daha cazibeli ve ateşli bir hale bürünmenizi sağlar.

* Monoton bir hayatınızı seks yaparak hareketlendirebilirsiniz. Bunun için yeni pozisyonlar ve yeni fanteziler deneyin.Monotonlukdan uzaklaşın!

* Seks, hayata bakış açınızı değiştirir. Karşınızdaki erkeğin tavırlarından yola çıkarak birçok erkeği anlamanızı sağlar.

* Ön sevişmeyi uzatanlar, yapıldığı mekanları da güzel ve temiz tutarlar. Yumuşak yastıklar,mum ışıkları ve tertemiz çarşaflarla evinizi de farketmeden düzene sokarsınız.

* Seksin yolu arkadaşlarınızdan, restoranlardan, sinema salonlarından geçtiği için farkında olmadan sosyalleşmenizi sağlar.

* Herkesin seks hayatı düzenli olursa çevredeki sapkınlıklar ve yanlışlıklar azalır.

* Seks sonunda rahat bir uyku çekersiniz. Uykuyu düzenler ve rahatlamış bedeninizin tam olarak dinlenmesini sağlar.

* Bağırsaklara masaj yapar ve sindirimi kolaylaştırır.

* Seks iyi gitmediği zaman, tüm ayrıntısıyla bunu biriyle paylaşmak zorunda değilsiniz. Fakat ikili ilişkilerinizde canınız ne zaman sıkkın olursa bu durumu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Böylelikle dostlarınızla aranızdaki bağ güçleşir.

* Tüm duyu organlarınızı harekete geçirir. Sizi bir anda şahane bir aşçıya dönüştürebilir.

* Seksin birleştirici gücü kadar ayırıcı gücünü de öğrendiğinize göre anne ve babanızı daha kolay anlarsınız. Sekle ilgili bilgileriniz duyularınızın kapılarını da aralar.

* Kendinizi daha iyi ifade etmenizi sağlayan travestiler ile seks, bu sırada nelerden hoşlanıp hoşlanmadığınızı da anlamanıza yardımcı olur. Sonunda kendinizi rahatça ifade eden birine dönüşürsünüz.

* İnsanlar en karanlık yönlerini yatak odalarında gösterir. Duyarlı mı, şiddet düşkünü mü, romantik mi, bencil mi, sizi mutlu etmeyi istiyor mu, tüm bu soruların cevaplarını seks sırasında alırsınız. Bu durum insanları daha kolay tanımanızı sağlar.
Seks yapmak şefkat duygunuzu da geliştirir.