Şişli Travestileri İle Harika Bir Gece

Mini elbisemle küçük yaramaz bir kedi mi olmalıyım? Onu bekletmeli miyim yoksa zaman kaybetmeden yanında mı olmalıyım? Dişlerimi fırçalarken ne kullanmalıyım? Güvenerek mi yoksa hiç düşünmeden kendimi onun kollarına mı teslim etmeliyim? Yeterince konuşmuyor muyum yoksa hiç susmuyor muyum? Gibi onlarca belki yüzlerce soru geçer aklınızdan.

Öncelikle bu tür kafa yoran soruları bir tarafa atmanız gerekir. Sakin olmalı, çekici ve merak uyandırıcı tavrınızı korumaya devam etmelisiniz. Seksi şimdilik aklınızın bir kenarında tutun. Düşüncelere dalıp panik yaşamamaya çalışın.

İkiniz içinde artık yaramazlık vakti geldiyse, bu doğal olarak kendini gösterecektir. Önce küçük bir öpücükle başlayacak daha sonra hiç anlamadan kendinizi onun kollarında bulacaksınız. Peki yeni ilişkinizde birlikte geçireceğiniz ilk gecenin hayatınızın en tuhaf birlikteliği olmadığını nasıl anlayacaksınız?

Bunu düşünerek değil kendinize anlamlı sorular sorarak bulabilirsiniz. Öncelikle kendinize yatakta ne istediğinizi sorun. Bunu başkasıyla konuşmak oldukça tuhaf gelecektir. Unutmayın siz partnerinizin bir aynasısınız. İnsan içgüdüleri hiç değişmez. İstediklerinizin farkına vararak onu yönlendirebilirsiniz.

Taleplerde bulunun
Sürekli denemek istediğiniz cinsel bir arzunuz varsa, bunu talep etmekten çekinmeyin. O bölgenize ellenmesini veya dokunulmasını istediğinizi beraberliğiniz sırasında dile getirin.

Geribildirim alın
Seks iki kişilik bir oyundur. Partnerinizinde sizin kadar iyi vakit geçirmesi ilişkinizin seyrini, ilişkiden aldığınız hazzı belirleyen bir bütün olmanızı sağlayan en önemli şeydir. “Bunu yaptığımda hoşlanıyor musun?” gibi sorularla onun ne hissettiğini öğrenin.

Onu yönlendirin
Ellerinizin sırtınızda olmasını mı istiyorsunuz? Ellerini alın ve sırtınıza götürün. Size daha sıkı sarılmasını istiyorsanız, siz de ona sıkıca sarılın. Partnerimiz bize nasıl davranıyorsa, öyle davranmaktan hoşlandığını anlayabiliriz.

Seksi bir hikaye anlatın
Cinsel ihtiyaçlarınızın bir fantezi içerisinde hayat bulmasını sağlayın. “Her zaman şunu hayal etmiştim…” veya “Eğer şöyle yapsak ne kadar ateşli olurdu değil mi?” gibi sorularla onu heyecanlandırın. Sütyeninizi açarken ona adım adım ne yapacağınızı anlatmak yerine, öncesinde onu hayal dünyasında bir geziye çıkarın.

Hoşunuza giden hareketlerini takdir edin
Saçlarınızla ya da ayaklarınızla oynadığında hoşunuza mı gidiyor? Bunu ona söyleyin. Kendinizi ne kadar iyi hissettiğinizi söyleyin. Doğru ve hoşunuza giden Bir şey yaptıklarını anladıklarında bundan zevk alıp defalarca yapmak isteyeceklerdir.

Önemli olan iyi vakit geçirip, bir dahaki buluşmanızı iple çekmenizdir. Özellikle ilişki sonrasınında sabah kalktığınızda “Ne geceydi! Bir daha böyle bir gece yaşamak için sabırsızlanıyorum…” hepimizin duymak istediği şeydir.

Travesti Partnerinizle Hergün Seks Yapmak İçin Nedenler

Doğru yapıldığında etkili bir idmandır

Seks, çocuklar varken, zaman yokken en iyi egzersizdir.

Bir süreliğine kafanızı boşaltmanızı sağlar

Seks, gerçeklikten kaçışın en iyi yoludur. Bir süreliğine yalnızca kendiniz gibi olmak, günlük uğraşlarınızı tamamen unutmak ve yalnızca elde ettiğiniz keyfi düşünmek inanılmaz bir histir.

Güvenin inşa edilmesini sağlar

Yeni pozisyonlar ve cinsel sınırları aşmak, şişli travesti partnerinize ciddi olarak güvenmenizi gerektirir ve bu güven, en iyi, birkaç yıllık kişisel ve ortak vücut keşfi ile kazanılır.

Seks, baş başa kalmanızı sağlar

Seks, özellikle de ebeveyn olan birçok çiftin baş başa yapabildikleri nadir aktivitelerdendir. Çocuğunuzu yatırın ve gecenin geri kalanını partnerinize onun hakkında ne hissettiğinizi fiziksel olarak ifade ederek geçirin. Seks yapmak, tutkulu olabilmenizi, ilgi göstermenizi ve partnerinizi memnun etmenin keyfini yaşamanızı sağlar.

Yatak odanızın dışında da etkileşim halinde olabilmenizi sağlar

Her gece seks yapmak, yatak odanızda olmasanız da fiziksel olarak dışavurumcu olmanıza olanak tanır. Sık sık el ele tutuşun, istanbul travestileri mutfaktayken ya da çalışırken ona küçük fiziksel temaslarda bulunun.

Konuşmadan iletişim kurmayı sağlar

Seks, evliliğin en kritik noktalarındandır. Çiftleri, başka şeylerin yapamayacağı bir şekilde bir araya getirir. Birlikteliği artırır, konuşmadan iletişim kurmanın vazgeçilmez bir yoludur.

Baş başa dışarıda vakit geçirmeye kıyasla programlanması çok daha kolaydır

Özellikle çocuklar varsa, gece dışarı çıkmak ya da baş başa tatil yapmak son derece güç olduğundan biraz romantizm yaşamanın en kolay yoludur.

travesti şişli

Ruh halinizin düzelmesini sağlar

Seks, ruh halinizi en etkili biçimde düzeltebilme kapasitesine sahip bir aktivitedir. Ve bu mutluluk, günün geri kalanında da etkisini sürdürür. Partnerinizin iş yerinde gülümsüyor olmasının sebebi olduğunuzu bilmek harika bir his, değil mi?

Tek kelime: Orgazm

Seksin en temel faydası: kişiye kendini inanılmaz hissettirir. Partnerinizin anın içerisinde kaybolmasını ve yüzündeki mükemmel memnuniyet ifadesini izlemek inanılmaz bir histir.

Özgüveninizi geliştirmenizi sağlar

Partnerinizi cinsel açıdan etkileyebilmek, benzersiz bir mutluluğun ve yükselen özgüvenin habercisidir.

Seksten sıkılmazsınız

Seks, günlük rutininizin önemli bir parçası ve önceliği ise, önemini kaybetmesinden ya da tuhaf bir hale dönüşmesinden asla korkmayın. Seks yapmaktan hiçbir zaman sıkılmayacaksınız. Sakın vazgeçmeyin!

Daha az tartışmanızı sağlar

Partnerinizi iyi tanıdığınızda, yatak odanızda bir sorun olduğunda hemen anlarsınız. Tartışmak, kavga etmek yerine oturun ve sorunları konuşarak halledin. Bu yolla etkileşim içerisinde bulunmak, yatak odanızın dışında da daha iyi iletişim kurmanıza yardımcı olur.

Yaratıcı olmanızı sağlar

Sıklıkla yakınlaşmak, ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşınızdaki ile paylaşmak, beraberinde yaratıcılık konusunda özgür olabilmeyi getirir. Bu özgürlük, hiçbir pozisyonun ya da fantezinin reddedilmemesine olanak tanır ve rahatlık sağlar.

Hafıza İçin Travesti İle Seks Bulmacadan Daha Etkili

Bulmaca çözmenin beyni aktif tutmaya ve hafızayı güçlendirmeye yararları olduğu bilinir, ancak uzmanlar travesti ile seks yapmanın, beyne ve insan vücuduna çok daha faydalı olduğunu iddia ediyorlar.

Cilde ışıltı verir

Cinsel heyecan duyulduğunda salgılanan ve gençlik hormonu da denen DHEA hormonu, orgazm esnasında iyice artar ve vücuda zindelik verdiği gibi cildi de sağlıklı ve parlak kılar.

Duygusal güven verir

Orgazm olabiliyorsanız, duygusal yönden de tatmin ve güven yaşarsınız. Eğer vücudunuzu ve nasıl zevk alabileceğinizi keşfederseniz, şişli travestileri ile ilişkileriniz de daha sağlıklı olur.

Kan dolaşımını hızlandırır

Orgazm, damarlardaki kan akışını hızlandırır, bu da genital bölgeye daha çok kan gitmesini sağlar, sonuçta bu da dokuları sağlıklı tutar.

Uykuya dalmayı kolaylaştırır

Orgazm iyi bir gece uykusuna geçişi sağlar. Bir araştırmada 1800 travesti partnerden  yüzde 30’u, cinsel rahatlamayı doğal yatıştırıcı olarak gördüklerini belirttiler.

Beyni sağlıklı tutar

Orgazm olmak sadece kalbi değil beyni de çalıştırır. Araştırmacılar bunu, orgazm esnasında beyne daha fazla oksijen gitmesine bağlıyor.

Stresi hafifletir

Günlük hayatın koşuşturması ve telaşı içerisinde çoğumuz rahatlamamız da gerektiğini akıl edemiyoruz. Oysa cinsel rahatlama sadece hormonlar yoluyla değil, beyni de dinlendirerek sorunlardan uzaklaşmayı sağlar.

Adeta kardiyo egzersizidir

Günlük egzersiz için bir alternatif olarak kabul edilemese de, orgazm olmak kardiyovasküler bir faaliyettir. Kalp hızlı atmaya başlar, kan basıncı ve solunum hızı artar. Benzer fiziksel aktivitelerde olduğu gibi vücut endorfin salgılar. Size de kalbi çalıştırmak için eğlenceli bir yol gibi gelmedi mi?

Moral verir

Hiç keyfiniz mi yok, belki de orgazm moralinizi düzeltmeye yetecek çaredir. Orgazm esnasında endorfinin yanı sıra dopamin ve oksitosin hormonları da sargılanır. Bu üç hormonun da morali yükseltme etkisi vardır. Dopamin, kokain gibi uyuşturucular kullanıldığında veya çok lezzetli bir şey yendiğinde de salgılanır.