Susam Sokağının Espinete’si travesti oldu

Sünger Bob bile bir bebek evlat geldi hangi ile arkadaşı Patrick ile o vardır özel ilişki ile LGBT evrenin bazı fırsatta bağlantılı olmuştur çocuk karakterlerden biridir. Ama yalnız değildir.

Bugün Ragap biz nostaljik olsun ve ‘Susam Sokağı’, İspanyolca Televizyon yıllardır yayınlanan çocuk programı taşındı. Seksenli yıllarda, bu mahallenin en ünlü sakini Chelo Vivares tarafından yorumlanmıştır Espinete Espinete oldu.

Hatırlamıyorum olanlar için, Espinete aslında hemen hemen aynı “kuzeni” Kippi çağrı var İsrail’de Susam Sokağı için tasarlanmış bir büyük pembe kirpi oldu. O Alfonso Vallejo sürümü bir kukla başka bir şey iyiydi eğer Espinete, yetişkin Ana Ruth çocuk, ya da gezgin Don Pimpón, bir baykuş veya ayı olup olmadığını yıllarca spekülasyonlar bir karakter gibi arkadaşlar vardı, aktör kim kostüm içinde, gibi Vallejo, bir röportajda söyledi.

O eril cinsiyet tedavi olmasına rağmen, Espinete her zaman bir tuhaf tarafı vardı, ve o da olma tarzlarını pembe değil çünkü. Aslında, bir bölümde biz Espinete bir travesti olmak görmek için olsun.

Ve bir bölümde, bir büyük yanlış kirpik koymak kadın giysileri giymiş Julian, Matilde ve diğer Susam Sokağı komşuları, kızdırmak istedim ve Shin kendini çağırdı sahip. Böylece, onu ziyarete görmeye geldi prim Espinete olarak poz verdi.

İşte o komik bölümün birkaç dakika görebilirsiniz.