Travesti iki küçük çocuğa istismar suçundan şikayet edildi

Bir travesti istismar ve şehri almış ve onu istismar kırsal alanda almış iki çocuk tarafından saldırıya bildirdi, sonra o dövüldü bu şehre, onu geri getir.

Gayri kaynaklar olayın kısa bir süre 5 gün sonra, Cuma günü şafak vakti meydana söyledi. Polis EG (25) tarafından tanımlanan travesti, toplu Piedritas ikamet eden mahalle Centro Caddesi, içinde Irigoyen ve Bolivya’da köşesinde iken o zaman, bir araba içinde iki genci durdurdu dolaşımdaki zaman kim olacak onların hizmet talep ettiler.
yolun başında gidiyor, travesti arka koltukta bulunan ve müşterilerine hem kınadı ve Bernachi Mahallesi’nde ikamet göre, onlar rota 56 üzerinde bulunan bir motel için mukadder kurşun söyledi.

Üç şehri terk, ama çok Acheral alanı ve kamışı alanları yakınında bir iç yol, travesti için, motel, sürücü devam yolu durdurma göre gelen topu durdurdu ve her ikisi de cinsel istismara içinde onu, daha sonra araç ve devam eden abusándola kurtulmak zorunda.
Dakikalar sonra, üç arabaya bindi ve şehre döndü, ve Calle Pedro Goyena Centro mahallede Gazeteciler küçük kare önünde otobüs istasyonu yakınında durdu. Çocuklar ve travesti ve bir mücadele onları meşgul, bu yüzden şişli travesti arabanın arka cam kaçmaya kırdı. Bu travesti geride minör, birinin öfke yarattı ve kapsamını verdikten sonra onu saldırıdan itti olurdu. Bu iletken etkili önleme turu da onlar seyahat edildiği aracın önleyici nöbet geçmeden, karakola üç kahramanları görünür ki yoktu.

Bilgilendirici eylemler, savcılık müdahalesi ile Belgrano Mahallesi’nde Kesit 26º sorumlu bulunmaktadır.