Travesti İle En İyi Seks Zamanı

Dilediğiniz her an travesti partneriniz ile seks yapabilirsiniz. Fakat bazı durumların yolunda gitmesi için doğru anı kollamak gerekmektedir.

Unutmayın ki seks tek taraflı bir olay değil ve ikinizin de birbirinizi arzulamanız gerekiyor. En uygun zamana karar vermek için ilk adım budur. Sözlü olarak ifade ederseniz eşiniz de isteğiniz dile getirirse veya beden dili ile bunu birbirinize anlatırsanız istek vardır ve ilk adım gerçekleşir. Sevginin temelinde dokunmak vardır ve diğer aşamada birbirinize yavaşça dokunmaya başlarsınız. Öpmek, sarılmak, dokunmak, okşamak gibi jestleri sevgilinizden esirgemeyin..

Cinsel hayatınız yoğun mu yoksa hafif mi ilerliyor anlamak için partnerinize sorun. İlişkimiz nasıl gidiyor, sence seks hayatımız nasıl gibi sorularla değerlendirin. Erkekler de bazen vücudunda bir yerlerini beğenmez ve bundan ötürü ilişkiden kaçar veya erteler. Bu durumlarda bu durumu hemen sezip ona güven vermeliyiz, sımsıkı sarılıp mükemmel olduğunu ona söylemeliyiz. Şişli travestileri olgunlaştıkça kendine güveni artar ve hayata bakış açısı değişir. Bu sebeple de cinsel hayatında daha bağımsız, özgür, yenilikçi, mutlu etmeye ve mutlu olmaya yatkındır.

Hepimiz kuşkusuz biliyoruz ki, kadınların iç dünyası daha hassas. Eşimizden bize karşı nazik ve kibar olmasını bekleriz. Bu cinsel hayatta da böyledir. Hafif dokunuşlar, romantik bir ortam, tatlı sözler ve sıcacık bir gülüş travesti partneri baştan çıkarır ve sekse adım adım hazırlar. Psikolojik anlamda kendinizi hazır hissettiğiniz anda fiziksel olarak da seksi arzuluyorsanız karşı tarafın da isteğiyle cinsel ilişkiye başlanır. Bir araştırmaya göre ise en iyi seks sabah erken saatlerde yapılıyor, en yaratıcı zaman ise gece 10 ve sonrasında yaşanıyor.

şişli travesti

05.22 ile 07.21 saatleri arasında stres hormonu tavan yapar ve kesinlikle bu aralıkta uyanmamaya bakın. Seks için en kötü zaman aralığı da bu sabah saatleri. 8 den sonra girilen cinsel ilişki tatmin ediyor ve istek fazla oluyor. Yine sabah saatlerinde doğurganlık özellikleri ve sperm sayısının en yüksek olduğu zaman. Çocuk sahibi olmak isteyenler sabah 8 sularında sevişmeli.. Gün 24 saat ve insanların vücut ve ruh durumları 24 kez değişiyor. Doktorlar, biyologlar ve farmakologlar bu olağanüstü duruma kronobiyoloji adını veriyor.

Cinsel birliktelik için zaman ayırmak kadar en doğru zamanı seçmekte önemlidir. Araştırmalar kadının cinsel birleşme açısından en uygun olduğu dönemin adet dönemini takip eden 6. ve 10. günler arası olduğunu ortaya çıkarmıştır. Burada adet döneminin başladığı ilk gün baz alınmıştır. Gün içinde cinsel birleşmenin zamanı önemli değildir. Bunun dışında istek sorunu veya cinsel sorunlarınız varsa tek tek ya da çift olarak terapiste gitmenizde fayda var. Beyninizi cinsel ilişkiye odaklayın ve vücuttan önce beyninizi hazırlayın.

Uygun ortamı sağlayın ve karşılıklı olarak vakit geldiğinde kendinizi akışına bırakın. Uyarıcı kokular da sekse hazırlar. Örneğin lavanta, yasemin gibi kışkırtıcı kokulardan vazgeçmeyin. İletişiminizi yüksek tutun. İsteklerinizi sevgilinize mutlaka söyleyin aranızda uzaklık veya soğukluk olmamalı. Cinsel gücü artıran sağlıklı besinlerle beslenin. Seks için en uygun zamanı geldiğinde siz de hissedecek ve harekete geçeceksiniz..

Aşk ve Seksi Coşturan Küçük Jestler

El ele tutuşmayı, odanın bir ucundan sevgilinizin bakışını yakalamayı ve ona “Bebeğim” demeyi ilişkinizin gidişatını belirleyen önemli unsurlar olarak görmüyor olabilirsiniz.

Son dönemde yapılan yeni bir araştırma, aşk hayatındaki küçük jestlerin inkar edilmeyen gücünü ortaya koyuyor.

Bakışını yakalayın: Bunu kalabalık bir ortamda yapın ve sonrasında gülümseyin ya da göz kırpın. Bu bir anlık olay, her ne kadar yalnız olmasanız da sizi birbirinize yakınlaştıracaktır.

Güzel haberleri şatafatlı bir şekilde kutlayın: Ona sarılın, ayrıntıları anlatmasını isteyin. Kaliforniya Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma, en mutlu çiftlerin birbirlerine destek olmakla kalmayıp ikisinden birini başına güzel bir şey geldiğinde gerçek bir ilgi ve heyecanla dinlediklerini gösteriyor.

Ona meydan okuyun: Arabaya veya asansöre kadar yapacağınız yarış sizi yakınlaştırır. Stony Brook Üniversitesi’nin bir araştırmasına göre uyarıcı durumlar çiftlerin birbirlerine daha fazla tutkuyla aşık olmasını sağlıyor.

Ona gerçekten teşekkür edin: Eğer yatak odanızı boyarsa, bir teşekkür olarak en sevdiği yiyeceklerden oluşan bir atıştırma tabağı hazırlayabilirsiniz.

Kavgada tansiyonu düşürün: Kişilik ve Sosyal Psikoloji Dergisi’nde yayımlanan bir araştırma, tartışmanın en ateşli anında ona takma adıyla seslenmenin iki tarafı da sakinleştirdiğini gösteriyor. “Bebeğim seninle tartışmaktan hiç hoşlanmıyorum” gibi şeyler söyleyebilirsiniz. Şunu unutmayın ki, tansiyonu düşürmeyi becerebilen çiftler, bir anlaşmazlığı çabucak çözüp kısa sürede barışabiliyor.

Boynuna masaj yapın: Onunla yan yana yürürken boynuna dokunarak o bölgeye küçük küçük masajlar yapın.Bu,hem aranızda hızlı bir yakınlık kurar hem de ona ne kadar şanslı bir erkek olduğunu düşündürür.

Komik bir fıkra öğrenin: Gündüz ondan ayrı olduğunuzda akşam için bir hazırlık yapın ve komik bir fıkra öğrenin.Benzer espri anlayışına sahip çiftler, ilişkilerinde çok daha fazla tatmin duygusu yaşıyorlar.

Onu süzün: Oturup sohbet ederken durun ve onu izleyin.hareketlerini takip edin. Sesinin tonunu dileyin. Onun hakkında sevdiğiniz şeyleri içinizden saydığınızı bilmesine gerek yok. Ayakkabılarını bağlama şekli size komik geliyor veya bir şey hoşuna gittiğinde ağzının kenarı hafifçe yukarı doğru çıkıyor ve siz buna bayılıyor olabilirsiniz. Onu mutlu ve sevgi dolu bir şekilde izlemeniz ne kadar sevildiğini hissedecektir. Siz bazı şeyleri dile getirmeseniz bile, o sizi anlayacaktır.

Kendisini herhangi bir sebepten dolayı: Kötü hissettiğinde ona en hoşlandığı şeyi yapın. Hiç beklemediği bir anda ona masaj yapmaya başladığınızda “iyi misin?” ya da “sorun ne aşkım?” gibi kimi zaman yorucu olabilecek soruları sormanıza bile gerek kalmayabilir. Ama dokuşunuzla onu ne kadar rahatlatmak istediğinizi anlayacağından emin olabilirsiniz.

Kalabalık içinde birlikte yürürken: Vücudunuzun etrafına sardığı kolunu sizi daha sıkı bir şekilde kavraması için yönlendirin. Bu, onun içindeki koruyucu erkeği ortaya çıkarmasına yardımcı olacaktır.

Onu arkadaşlarınızla: Ofistekilerle ya da ailenizle tanıştırırken, başarılarını mutlaka konuşmanın arasına sokuşturun. Eğer bir önceki hafta sonu maratona katıldıysa, bundan övgüyle bahsedin veya mezun olduğu okulu üstüne basarak söyleyin. Hayranlığınızı belli etmeniz onu çılgına çevirecek.

Onu övün: Arkadaşınızla dışarı çıktığınızda,arada sırada yaptığı ve sizin hoşlandığınız bir şeyden bahsedin.Örneğin çok güzel kokteyl yapıyor veya salonunuzdaki o büyük koltuğu kolaylıkla kaldırıyor olabilir. Kişilik ve Sosyal Psikoloji Dergisi’nde yayımlanan bir araştırma, birbirlerini öven çiftlerin diğerlerine kıyasla uzun vadede daha mutlu olduğunu gösteriyor.

Rutininizi değiştirin: Birlikteyken televizyonun karşısında tembellik yapmaktan hoşlanıyor olabilirsiniz.Bunun yerine,yemek masasında oturup yaptığınız spagetti sosundan,o gün ofiste yaşadıklarınızdan veya tatil planlarınızdan konuşun. Otomotik pilota bağlanıp her gün aynı şeyleri yapmaktan vazgeçtiğinizde birlikteyken her anın keyfini çıkarabildiğinizi göreceksiniz.Bu da,aranızdaki bağın kuvvetlenmesi için yepyeni fırsatlar doğuracaktır.

Onunla ilgili bir şeyler keşfedin: Ve sonra bunları onunla paylaşın.Örneğin yıllar önce yaptırdığı dövmesinin hikayesini anlatmasını söyleyin.

Evini toplayın: Biz ne kadar ev işi yapmaktan hoşlanmıyorsak,erkeklerde bundan o kadar nefret ediyorlar. Bu konuda onun üstüne gitmeden evini temizleyin. Artık kokmaya başlayan çöpünü atın, evin dört bir köşesine yayılmış boş içki şişelerini toplayın, çoraplarının çiftlerini bulun ve buzdolabındaki zamanı geçmiş yiyecekleri atın. Kolombiya Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma, başına kakmadan ona yardım eli uzatmanızın moralini yükseltip size olan hislerinin yoğunluğunu artıracağını gösteriyor.

“Eğer?”oyunu oynayın: Sırayla birbirinizin şöyle sorular sorun:”Milli Piyango’dan 10 milyon lira kazansan ne yapardın?ve ya “Sadece beş günü kaldığını öğrensen ne yapmak isterdin?”

Oyun oynayın: O yıkanırken banyodan bornozunu kaçırın.Bu tip eğlenceli eylemler aranızdaki duyguları yoğunlaştırır.

Birlikte gürültü çıkarın: Aranızda şakalaşırken onu halını üstüne çekip güreşmeye başlayın. Üstüne çıkın, küçük küçük ısırın gıdıklayın ve her yerini öpücüklere boğun. Stoony Brook Üniversitesi’nde yapılan araştırma,adrenalini artıracak hareketlerin aşkın gücünü de artırdığını gösteriyor.

Ona uğurlu iç çamaşırları alın: Üzerinde çok fazla kafasını yorup stres yaptığı büyük toplantı öncesinde ona uğur getireceğine inandığınız bir iç çamaşırı hediye edebilirsiniz.

Hafta sonu gazetenizi: Elinize aldığınız, ona en sevdiği eki verin.

Parlaması için ona fırsatlar sunun: Her hafta arkadaşlarıyla düzenledikleri halı saha maçlarından birine siz de gidin. Orta sahada ne kadar başarılı olduğunu gördükten sonra bir hafta sonu futbol topunu da alarak pikniğe gidin. Ona birkaç pas atarak hünerlerini size sergilenmesine ve başarısıyla böbürlenmesine izin verin. Eğer şarap zevki konusunda onun üstüne kimseyi tanımıyorsanız, doğum günü partiniz için içkileri onun seçmesini isteyebilirsiniz.

En iyisi olmasına yardım edin: Eğer hep Japonca öğrenmek istemişse, iPod’una başlangıç derslerini yükleyin. İlişki uzmanları buna Michelangelo efekti adını vermiş. Tıplı heykeltraşların bir kaya parçasına şekil vermesi gibi iyi çiftler de birbirlerinin en iyi yönlerini ortaya çıkarmalıdırlar.

Her fırsatta: Onun ne kadar muhteşem bir erkek olduğunu dile getirin. Gün ortasında ona “Muhteşem bir sevgilisin çünkü kahvemi nasıl içmekten hoşlandığımı biliyorsun” yazan bir e-posta yollayın. Washington Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma, hisleri yazıya dökmenin ilişkiyi olumlu yönde etkilediğini ortaya çıkarmış.