Travesti Pintana’yı öldürmek için para almışlar

O La Platina bir komün bıçakladı bir genç travesti öldürmekle suçlanan kadını tutuklu edildi. suçlanan bir aydan önce bir kaçak olduğunu ve San Antonio Çarşamba yakalandı.
María Inés Norambuena 52 adam öldürme suçundan Avukat Güney Büyükşehir tarafından resmiyet. İşitme sermayenin Teminat 15. Mahkemesi’nde bugün gerçekleştirildi.
Duruşmada, savcı Hernán Soto suç sokakta nüfus Pablo de Rockha 29 Aralık işlendiği ifade, mağdurun ev, Dilan Vera, 26 birkaç metre.
Mağdurun göğüs, kadın öldüren yara bıçakladı Norambuena dakika önce onların cinsellik için hakaretler yağdırıyor sırasında yüz bir sıvı tahriş edici attırdı.
Vergi bu bir nefret suçu olduğunu şüpheler olduğu gibi Zamudio, Yasası çağırmak değerlendirildi. Aslında, Hakim Jaime Salas kadınların öncesi tutukluluğa saptanması için dikkate bu durumu aldı.
Yürütme katıldı Movilh lideri, Rolando Jimenez, “Biz bu ilk sonuçlar ve özellikle de o kadın tutukluluk cezaevi izin çünkü mutluyuz.” Dedi
O Aile Dilan çok korktum “diye ekledi. Birkaç tanıklar Norambuena onların cinsiyet kimliği ile defalarca Dilan hakaret ettiğini ve her şeyi 29 Aralık kader gece bir istisna olduğunu gösterdiğini söyledi. ”
PDI Norambuena cinayet ve olağanüstü tutuklama emirlerini sahip bir suç ortağı olmanın yanı sıra, hırsızlık ve saldırı için geniş sabıka kaydı olduğunu bildirdi.
Tamamlanmasının ardından, mağdurun annesi katil ve onun ortağı “ibne kızım bağırdı hatırlattı. Kendini bir fırsat hatta saç ve yüz yakmak için çalıştı ettiğini söyledi. “