Travesti Victoria müşterilerine zorla seks filmi izlettirdi sonra tutuklandı

Bir travesti ve suç ortağı birden fazla müşteri üzerinde scamming suçlanıyor sonra, Victoria gasp için tutuklandı. Ana Flavia, 26 olarak bilinen Fabiano Soares Gomes, programları yapmak üzere işe alındı ​​ve suç ortağı Brian O’Neil de Mello Santos, kurbanlar ateş ve onları zorla banyoda saklandım.

Iddia edilen kurbanın bir video travesti hücrede bulundu. İkili seks işçiliği yapmak için internet üzerinden travestileri işe darbeler müşterilere uygulanan bir çetenin parçası olarak görülüyor. Kurbanlar Fatima ilçesinde, Sierra travesti tarafından kiralanan bir apartman dairesinde Ana Flavia ile tanışmak darbe.

“Onlar kurban gerekli değeri vermedikleri takdirde internette bu fotoğrafı koymak için mağdurlar ve yapılan tehditler bazı resimler aldı. büyük çoğunluğu kartı ve şifre verdi, ve yüksek değerleri ödedi. Buna ek olarak, onlar sürekli değerleri birbirine bağlayan gasp talep tuttu, “temsilci İkarus Ruginski dedi.

Müşteriler nakit veya banka ve kredi kartları ile ödeme yapılabilir. Makine ve yaklaşık 1.000 £ ele geçirildi. Saatler ve kurbanların cep telefonları da Ana Flavia ve Brian ile bulunmuştur.

Temsilciye göre, soruşturma, bir işadamı, 27 sonra başladı, ve bir ziraatçı, 32, polis raporlarını bildirdi. Travesti ile ele geçirilen hücrede, polis darbe müşterilerin fotoğraflarını buldum. Aralarında bir yargı sunucusu bulunmaktadır.

Ana Flavia Amazon ve Brian Minas Gerais olduğunu. Onlar madencilik devlet ölüm tehditleri acı, çünkü polise göre, Kutsal Ruh’a geldi. Bu darbe zaten diğer eyaletlerde uygulanan olduğuna inanmak polis olur. çift ​​Viana Eleme Merkezine gönderilecektir.