Travestiler için en iyi seks pozisyonları

Klitorisi uyaran bu seks pozsiyonları, travestilerin orgazm olmasını kolaylaştırıyor! İşte travestiler için en iyi seks pozisyonları…

Misyoner ya da kaşık pozisyonuna kısa bir ara verip cinsel hazzı iki katına çıkaracak seks pozisyonlarını denemeye ne dersiniz? Klitorisi uyaran ve sizi daha kolay orgazma götüren bu seks pozisyonları, cinsel hayatınıza tutku katacak!

Basket pozisyonu
Basket pozisyonu için erkek düz bir yere oturur. Bir bacağını dümdüz uzatırken diğerini hafifçe kırar. Kadı, erkeğin üzerine yerleşir. Kontrolün travesti de olduğu bu pozisyonda hız ve derinlik yine ona bağlıdır.

Klips pozisyonu
Klips, klitorisi uyararak şişli travestileri orgazma kolaylıkla ulaştıran seks pozisyonlarından biri. Bu pozisyonda erkek sırtüstü bacakları birleşik bir şekilde yere uzanır. Travesti erkeğin üzerine oturur ve geriye doğru kollarına dayanır. Travesti ritmik bir şekilde hareket ederek birleşmeyi sağlar.

Kelebek pozisyonu
Travesti masanın üzerine uzanır ve bacaklarınızı erkeğin omzuna uzatır. Travesti elleriyle masadan destek alarak kalçasını kaldırır ve birleşme sağlanır. Bu pozisyonda erkek ne kadar güçlü ise birleşme o kadar zevk veren bir şekilde devam eder.

Salyangoz pozisyonu
Salyangoz, klitorisi uyaran pozisyonlardan biridir. Bu pozisyonda travesti ayaklarını göğsüne doğru çekerek uzanır ve ayaklarını erkeğin omuzlarına koyar. Erkek diz çöker ve birleşme sağlanır.

At binme pozisyonu
At binme pozisyonunda erkek bağdaş kurarak oturur ve kollarını geriye koyar, vücudunu dengeler. Travesti, erkeğin kucağına ata biner gibi oturur ve erkeğin başını kolları arasına alır. Bu pozisyonda hızı ve derinliği travesti belirlediği için orgazm garantilidir. Pozisyonu uygularken erkek zorlanırsa sırtını bir duvara da yaslayayarak güç alabilir.

Bükülme pozisyonu
Travesti yere uzanır, dizlerini büker. Erkek kadının bacakları arasına girer ve onu kendine doğru çeker. Hareketlerin erkek tarafından kontrol edildiği bu pozisyonda travesti cinsel birleşmeden aldığı haz oldukça fazladır.