Üvey baba travesti Kardashian

Olimpiyat şampiyonu 1976 ve ulusal kahraman olarak, Bruce Jenner onların seks değiştirmek niyetini açığa dünyayı şaşırttı. metamorfoz bir gerçeklik verilecektir

1976 yılında Bruce Jenner, bir kahraman oldu. Sadece zorlu bir test declatón olarak, tam Olimpiyat Montreal Sovyet-güçlü yendi. Soğuk Savaş’ın kendi acı rakipleri ile herhangi bir çatışma Amerikan halkı tarafından tutkulu şevk ile takip edildi. Tahıl, ayakkabı teşvik ve televizyonda hareket Juicy önerileri, onun ilk yıllarında disleksi muzdarip olan ve şimdi Cumhurbaşkanı Gerard tarafından Beyaz Saray yemeğe davet lüks verildi, bu adamı yağmuruna tutuldu Ford.

Chips, yetmişli popüler dedektif serisinin birkaç bölüm rol aldıktan sonra, Jenner filmi grubu ile bir komedi-albümde köy halkı ilk oynadığı. Onun talihsiz performansı ona yılın en kötü aktör için verilen Altın Rabsperry, ödülünü kazandı.
Jenner popülerlik birini azaltılabilir engel olamadı filmde şanslı alamadım. Bunun yerine, seksenli ve motivasyon veren görüşmelerde yazılı iki kendi kendine yardım kitapları, o bile önemli yarışlardan bir çift kazandı motor sporları, onların katılımı eklenen ona bir servet biriktirmek yaptı. Onun popülerlik zirvesinde, onun hayatının, Kris, Robert Kardashian, ünlü ve zengin avukat oj çekici eşi aşk olur kadınla tanıştım Simpson. Olayı iki yıl sonra, çift 1991. Kim, Khloe ve Kourtney yapılan bir çok kamuya evlilik ile ilişkilerini resmileştirmek için karar, Kris Ermeni kökenli avukat vardı kızları, ailelerinden travmatik ayrılması değildi Aksine, baştan Bruce sevgi dolu ve şefkatli üvey babası olarak gösterilmiştir.

, Oynadığı onun adını ve aerobik videoları delik havacılık şirketi için öğeleri servetini şaşırtıcı 150.000.000 ulaştı yaptı: Herşey ufuk eski Olimpiyat şampiyonu üzerine parlamaya gibiydi. Eşi ile iki kızı, Kendall ve Killie vardı ve kızlar büyüdü ve onun güzelliğini beslenme konusunda endişe etmeye başladı, ve onun gardırop zaman, küresel ünlüler durumunu verecek televizyon yaratmaya karar verdi.

Şimdi ülkesinin tarihinin en önemli Olimpiya dokuzuncu kabul edildi adam, evde yaşayan yarım düzine kız gölgesinde arka plan, gitti. İlk başta kamera olmak rahat, ama zamanla kendi görünüşleri hakkında çok fazla endişe etmeye başladı. Altmış gelmeden, ve Kardashian patrik olma, Bruce Jenner operasyonları bağımlısı almaya başladı. Ameliyat burun ve yüz kaldırma yapıldı, bir maske haline yüzünü çevirdi. 2009 yılında, gerçekte, üçüncü operasyon çene sesi yapıldı. Yüzü giderek Alba Düşesi benzetilen.

Programda, Jenner yavaş yavaş bir gölge haline zemin kaybediyor. Geçen yıl, evlilik 22 yıl sonra, Kris onu boşanma duyurdu. Bir süre gerçeklik üzerinde eksik sonra daha rahatsız edici bir yönü ile kameralar önünde göründü. Son operasyonda kadınların pürüzsüz boyun göstermek için Adem elmayı kaldırmak için komuta edildi. Saçları özenle fırçalanmış ve giderek gözleri gergin, ona bir bayan görünümünü verdi. Gerçek ortaya çıkana kadar Söylentiler dedikodu programları dolaşmaya başladı: Bruce Jenner onların seks değiştirmek için hormon alıyordu.

Bu, tuhaf ve komik Kardashians ile Keeping beklenen bölüm yakında kamuoyuna yapılacak umulmaktadır. Ayrıca Mayıs Jenner onun stepdaughters için melodi oynayacak bir programda, ekranlar önce dünyaya kendi dönüşümünü göstermek için bir anlaşma var zaten.

Eğer dikkat çekmek ve kayıp popülariteye bazı kazanmak istiyorsanız mutlaka dünyada izleyiciler milyonlarca görülecektir derin ve korkunç bir yaralama pahasına nedenle, Bruce Jenner, bunu yaptı.