Uyuşturucu ticaretinden bir travesti hapis cezası aldı

Bir anonim çağrı daha sonra birkaç kağıtları yardımcısı ile bir apartmanın bulunan bir travesti, kınadı sonra.

Sermaye mahalle Station bir uysallık içinde, Ibague bu alanda microtráfico sorumlu olacak LGBT topluluğunun bir üyesi tutuklandı; adam uyuşturucu kaçakçılığı suçundan suçlandı adliyede, işitme konsantre götürüldü.

19 kiracılık olarak ilçe ve işlevleri 21 ile yarış Fourth Street Stadyumu evin bir komşusu tarafından şikayetin ardından duruşmada Cumhuriyet Savcısı göre; bir süredir insanlar geliyor ve orada alkaloidler satılan şüpheler vardır.

yetkililer dağıtıcıları az miktarlarda kusur iddia eğer, ‘Jessica’, ‘La Costena’ ‘Alberto’ ve ‘Carlos’ bir takma ad ile bilinen dört kişi, bulduğu sonra yerinde bir arama emri, idam.

Askerler Cumartesi günü 17:30 civarında siteyi girmek için, Jose Quiroga Yesid Mendoza, takma ‘Jessica’ polis varlığı, orada sayı 344 ile bir odada bulunan varlık, kaçmaya çalışır belirterek, bulundu narkotik bir çanta.

Içeriği olmuştur tutuklandı adamı olması ve doğrulamak, yetkililer madde gibi kokain tabanı 60 tamamladı ve esrar iki sargısı artı nakit 10 000 500 peso bulundu.

Çalışkanlık sırasında o da takma ‘Jessica’ 2010 yılından bu yana gelen bir cümle olduğunu biliyordu.

takma ‘Jessica’ suçlamaları kabul etmeyen palan sonra savcılık, Yargıç gözaltına önce istenen ve yargıç Rovira İkinci içi hapis Picaleña gözaltı göndermek karar verir.