Yol kenarında oral seks yapan travesti kameralara yakalandı

Görüntüleri alan hiçbir insanın kara haline geldiğini iddia San Martin Parkı’na komşuları tarafından ele geçirildi. “Fahişeler ve travestiler onlar istiyor ve kimse bir şey ne yapar” dediler.

San Martin Parkı’ndan Komşular gece geç boyunca sokakta bir adam bir travesti Oral seksten şaşırtıcı sonra öfkelerini ve kızgınlıklarını dile getirdi.

“Bu deve kırdı saman oldu. Biz nedeniyle fuhuş alanında her gün yaşadığımız durumun yorgun “dediler.

Onlar hiçbir adamın arazi içine gece geç saatlerde dönüş sırasında sokaklar San Juan, Lavalle, San Luis, Tucumán ve La Rioja belirtti. “Fahişeler ve travestiler onlar istiyor ve kimse bu konuda bir şey ne yapar,” diye ekledi.

Onlar da güçlü polis eleştirdi. “Polisi ararsan onlar gelmek asla ve hiçbir şey yapmıyoruz zaman. kamuoyunda Teklif seks suçtur, ama hiç kimse umurunda, “onlar şikayet etti.

Bu bakışa göre, bunlar yetkililerin hemen bir yanıt ve yıllık bir sorun için bir çözüm talep etti. “Hayır, resmi bir şey yapmak ve her zaman yan bakmak. Onlar bir şeyler yapmak birisi için yaşamak zorunda kaç tane daha durumları, “diye ısrar etti.

Son olarak, onlar hiçbir koruma var ve bu insanlar bizim evleri zarar verebilir, çünkü onlar konuşmaya korkuyorlar söyledi.